صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

تسریع در گازرسانی به ۲۳ روستای باقیمانده شهرستان های ساری و میاندرود

 

تسریع در گازرسانی به ۲۳ روستای  باقیمانده شهرستان های ساری و میاندرود

 

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی در دیدار با سرپرست شرکت گاز مازندران، تسریع بهره‌برداری از شبکه و اشتراک پذیری در روستاهای محدوده چهاردانگه را مورد پیگیری و تاکید قرار داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "دکتر علی بابایی کارنامی" در این دیدار بیان داشت: مردم مناطق محروم بویژه محدوده های کوهستانی حق دارند که هرچه سریعتر از نعمت دسترسی به گاز طبیعی برخوردار شوند.

 

"مقدم بیگلریان" سرپرست شرکت گاز استان مازندران با اشاره به اینکه 100 درصد خانوار شهری  و ۹۹/۳ درصد خانوار روستایی در شهرستان های ساری و میاندرود از نعمت گاز طبیعی برخوردارند، اظهار کرد: با توجه به اتمام آزمایشات مقاومت و نشتی و تعیین کیفیت پوشش خط تغذیه ، بزودی نسبت به تزریق گاز در ۱۱ روستای چهاردانگه آغاز و متعاقبا نسبت به اشتراک پذیری اقدام خواهد شد .

 

بیگلریان افزود: پیمانکار مجری خط تغذیه کار روستاهای چاچکام، نقیب ده و علمدارده با سرعت در حال انجام کار است که در صورت تفاهم با اداره کل راهداری در خصوص تعیین تکلیف محدوده های رانشی، امکان گازدار کردن روستاهای مذکور نیز تا اواسط پاییز عملی خواهد بود .

 

وی همچنین اظهار داشت: با توجه به اعلام نقاط utm حوزه آبگیر سد زارم رود از سوی شرکت آب منطقه ای ، کار طراحی گازرسانی به روستاهای باقیمانده میاندرود نیز انجام و متعاقبا نسبت به انتخاب پیمانکار اقدام خواهد شد .


١٣:٠٧ - 1400/06/27    /    شماره : ٢٠٢٦١    /    تعداد نمایش : ٣٩٥خروج
تصاویر منتخب