صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست صمیمی مدیرعامل گاز مازندران با کارکنان روابط عمومی

 

همزمان با روز روابط عمومی صورت پذیرفت؛

نشست صمیمی مدیرعامل گاز مازندران با کارکنان روابط عمومی

 

همزمان با روز روابط عمومی، نشست صمیمی مدیرعامل گاز مازندران با کارکنان روابط عمومی صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، " جعفر احمدپور " مدیرعامل شرکت گاز استان با تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی کارشناسان این حوزه را افراد خوش‌فکر، کاردان و دلسوز قلمداد کرد که با بهره گیری از کار تیمی در رسیدن به اهداف سازمان در این حوزه تلاش می‌کنند.

وی افزود: روابط عمومی گاز مازندران در سالهای اخیر پایه گذار فرهنگ پاسخگویی و همچنین نگرشی نوین در سازمان بوده است.

احمدپور، فراهم آوردن بستر مناسب برای ارتباط موثر میان روابط عمومی و مشتریان را مهمترین گام برای خدمت رسانی بیشتر عنوان کرد و ادامه داد: وحدت و همدلی رمز موفقیت روابط عمومی هاست.

وی اظهار امیدواری نمود تا با همیاری سایر مدیریتهای شرکت، این واحد بتواند به اهداف مهم خود که بخشی از آن اطلاع رسانی و انعکاس اخبار و اطلاعات می باشد، دست یابد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران افزود: درک متقابل و ارتباطات به منظور دستیابی به اهداف، به عنوان یک اصل اساسی مدیریت در سازمان ها پذیرفته شده است بدین جهت در دنیای امروز روابط عمومی ها به عنوان عناصر قوی در ارزیابی و تقویت برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمان ها تلقی می شوند.

گفتنی است، "علی اکبر صحی" سرپرست روابط عمومی شرکت گاز مازندران نیز در ابتدای این نشست، به تشریح برنامه ها و چشم اندازهای تدوین شده در سال ۹9 برای ارتقاء جایگاه روابط عمومی در شرکت گاز استان پرداخت.


١٢:٢٣ - 1399/02/29    /    شماره : ٩٨٢٨    /    تعداد نمایش : ١٧٩خروج
تصاویر منتخب