صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان از مدیرعامل شرکت گاز مازندران

تقدیر مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان از مدیرعامل شرکت گاز مازندران

 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان از مدیرعامل شرکت گاز مازندران در راستای بزرگداشت هفته دفاع مقدس سال 98 تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، " سرتیپ دوم پاسدار عبدا... ملکی" مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مازندران با اهدای لوح سپاس از " جعفر احمدپور" مدیرعامل شرکت گاز مازندران که در ارزیابی این اداره کل بین دستگاه های اجرایی و فرهنگی استان مازندران عنوان برتر را در هر چه باشکوه تر برگزار شدن سی و نهمین سالروز بزرگداشت هفته دفاع مقدس در سال ۱۳۹۸ کسب نموده ،تقدیر به عمل آورد.

در متن این لوح سپاس آورده شده است : هشت سال دفاع جانانه ملت در برابر تجاوز وحشیانه دشمن منشا غرور ملی پایان ناپذیری برای مردم سلحشور ایران گردید و باعث شد که توطئه ای مشترک شرق و غرب برای به زانو درآوردن ملت بزرگ ایران به فرصتی برای اثبات توانمندی های اسلام و انقلاب و کشور تبدیل شود. این روزها هنگامی که یادی از هفته دفاع مقدس می شود، دنیایی از شرف و حماسه ملتی نجیب و آزاده در اذهان تداعی می شود که عطر معنویت و صفای خاصی به ما ارزانی می دارد. ملتی که با پرورش رزمندگانی حماس آفرین سر از پا نشناخته، به جبهه های حق علیه باطل شتافتند و طلوع عشقی بی بدیل را ترسیم کردند و به پیروزی بزرگی که حفاظت از وجب به وجب سرزمین اسلامی و صیانت از مکتب و عقیده بود دست یازیدند.

لذا بدین وسیله در پاسداشت هفته دفاع مقدس و به مصداق حدیث شریف (من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق) از جنابعالی که در ارزیابی این اداره کل، بین دستگاه های اجرایی و فرهنگی استان مازندران عنوان برتر را در هر چه باشکوه تر برگزار شدن سی و نهمین سالروز بزرگداشت هفته دفاع مقدس در سال ۱۳۹۸ کسب نموده اید، صمیمانه قدردانی به عمل می آید و در سال رونق تولید از خداوند منان توفیقات روز افزونتان را در ظل عنایات حضرت بقیه ا... الاعظم (عج) و نیل به آرمان های متعالی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر و پیروی از ولی امر مسلمین حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) خواهان و خواستارم .

 


١٤:١٩ - 1398/07/14    /    شماره : ٦١٦٩    /    تعداد نمایش : ٥٣٤خروج
تصاویر منتخب