صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

ایمنی باید سرلوحه تمام فعالیت ها شود

مدیرعامل شرکت گاز مازندران:

ایمنی باید سرلوحه تمام فعالیت ها شود

 

همزمان با هفتم مهر، آیین گرامیداشت روز ایمنی و آتش نشانی با حضور کارکنان شرکت گاز مازندران در اداره مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "جعفر احمدپور" مدیرعامل شرکت گاز مازندران در آئین گرامیداشت روز ایمنی و آتش نشانی با تشريح جايگاه و اهميت ايمن در صنعت گاز به بيان راهكارهای افزايش ايمنی و كاهش حوادث در اين صنعت پرداخت و گفت: فرهنگ‌سازی و آموزش كاركنان از مهمترين عوامل كاهش حوادث به شمار می​آيند و فرهنگ​سازی نيز با تغيير نگرش و كنار گذاشتن ديدگاه​های سنتی حاصل می​شود.

وی افزود: ایمنی باید سرلوحه تمام فعالیت ها شود و در این زمینه لازم است تمام مدیران و مسوولان نسبت به ترویج فرهنگ ایمنی اهتمام بیشتری داشته باشند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران افزود: تمام همکاران ما در شرکت گاز استان باید سعی کنند حساسیت ها را در بحث ایمنی کمرنگ نکنند، بلکه به آن نسبت به گذشته توجه بیشتری داشته باشند.

احمدپور تصریح داشت: با توجه به تهدیدات دشمن، باید برای حفاظت از تأسیسات و تجهیزات در برابر حملات سایبری به طور مطلوبی وارد عمل شد.

وی به موضوع بهداشت اشاره كرد و گفت: رعایت بهداشت و سلامت فردی در محیط های كاری از سرفصل های بسیار مهم در افزایش بهره وری سازمان به شمار می آید.

در این آیین رییس ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل شركت گاز مازندران گزارشی از فعالیت های این بخش در یك سال گذشته ارایه كرد.

"علیرضا حسین زاده " بررسی و تحلیل مهم ترین علل حوادث در شرکت گاز، توسعه برنامه ریزی آموزشی، ارتقای سطح كیفی دوره های HSE، ارزیابی عملكرد واحدهای HSE شركت های پیمانکاری، بازدید میدانی از پروژه ها و بازرسی ایمنی از اماكن صنعتی و غیر صنعتی را از مهم ترین اقدام های این بخش برشمرد.

در این آیین از 40 نفر از کارکنان و 3 شركت پیمانکاری و 3 خبرنگار كه هر یك در سال 1397 یك یا چند شاخص از ایمنی برتر شدند، تجلیل شد.


٠٧:٤١ - 1398/07/08    /    شماره : ٦٠٤٠    /    تعداد نمایش : ٦٨٢خروج
تصاویر منتخب