صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

صبحگاه علوی
بیانیه شرکت گاز استان مازندران به مناسبت روز جهانی قدس ؛

حضور گسترده امت اسلامی در راهپیمایی روز قدس قوت قلبی برای مردم فلسطین است

 بیانیه شرکت گاز استان مازندران به مناسبت روز جهانی قدس ؛

حضور گسترده امت اسلامی در راهپیمایی روز قدس قوت قلبی برای مردم فلسطین است 

 

کارکنان شرکت گاز استان مازندران با صدور بیانیه ای در آستانه فرارسیدن روز قدس، حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز مازندران، متن بیانیه به شرح زیر است:

روز جهانی قدس میراث گرانبهای بنیان گذار فقید جمهوری اسلامی ایران و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی(ره) است که بیانگر اعتقاد به ضرورت وحدت و انسجام ملت‌های مسلمان در برابر زورگویان و صهیونیسم است.

این بیانیه می افزاید: استقبال جهانیان به ویژه مسلمانان از روز جهانی قدس و برپایی یک همایش بزرگ تاریخی در سراسر عالم، به منزله‌ اعلام موضع واحد و یکپارچه مردم جهان علیه دولت جعلی و غاصب اسراییل است.

اعمال سیاست‌های ضدانسانی، فشار، تحریم، تهدید، جنگ روانی و تبلیغاتی تا مذاکره و گفتگو با ایران اسلامی، از یک طرف نشانه‌ی اقتدار و عظمت گفتمان انقلاب اسلامی و از طرف دیگر هراس و وحشت غارتگران صهیونیست از شکوفایی تمدن اسلامی به پرچمداری ایران است.

نهضت اسلامی قدس و حرکت برای مردم فلسطین، بهار انقلاب و نهضت اسلامی است تا نام قدس و فلسطین زنده نگه داشته شود. ما همواره در این بهار با کرامت و عزت و رو به آینده خواهیم بود، از این‌رو نه فقط مردم مسلمان٬ بلکه همه آزادگان جهان به قدس، فلسطین و عاقبت این نهضت چشم دوخته‌اند.

این بیانیه همچنین می افزاید: روز قدس امسال با توجه به شرایط حساس منطقه خصوصا بیداری مردم مظلوم فلسطین که با تکیه بر راهبرد مقاومت و راهپیمایی حق بازگشت، به میدان آمده اند تا با خون خود خائنان به آرمان بلند قدس شریف را رسوا سازند، در حقیقت اعلام حمایتی فراگیر از ملت فلسطین و نقطه قوتی در همدلی با آنها برای شاداب نگه داشتن مقاومت است، بی تردید قدس در سایه حمایت مستمر جهان اسلام از مبارزات ملت فلسطین آزاد خواهد شد و به عنوان پایتخت کشور فلسطین ابدیت خواهد یافت.

در پایان این بیانیه آمده است: ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان به درگاه خداوند متعال، کارکنان شرکت گاز استان مازندران در کنار همه گروه ها، جریانها، احزاب و تشکل ها و مردم شریف، ولایتمدار و روزه دار استان ، بار دیگر با حضور گسترده و معنادار خود در راهپیمایی روز قدس همراه با ملت بزرگ سایر نقاط ایران و آزادی خواهان جهان، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام خمینی (ره) و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و انزجار خود را از صهیونیست ها و حامیان آنان اعلام کنند.

 


٠٨:٥٢ - 1398/03/13    /    شماره : ٤٠٠٢    /    تعداد نمایش : ٤٢٦خروج
تصاویر منتخب