صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

حق انشعاب گاز مددجويان كميته امداد و بهزيستی رايگان است

 

مديرعامل شرکت گاز مازندران؛

حق انشعاب گاز مددجويان كميته امداد و بهزيستی رايگان است

 

مديرعامل شركت گاز استان مازندران گفت: براساس قانون بودجه، حق انشعاب گاز برای واحدهای مسكونی مددجويان كميته امداد و بهزيستی رايگان است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران،در راستای مسئولیت اجتماعی و کمک به مستمندان، نشست مشترک مدیرعامل شرکت گاز مازندران و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان برگزار شد.

"جعفر احمدپور" مديرعامل شركت گاز مازندران گفت: شرکت گاز استان در کنار رسالت خطیر گازرسانی در حوزه مسئولیت اجتماعی توجه خاصی به امورات معنوی و اجتماعی به ویژه کمک به نیازمندان و ایتام دارد که خوشبختانه در طی سال در چندین نوبت از محل کمکهای همکاران مبالغی را به منظور تهیه سبد کالایی و توزیع بین مستمندان صورت می پذیرد.

وی با اشاره به دستاوردهای ارزشمند نظام اسلامی در حوزه گازرسانی، تصریح داشت: توزيع گاز در دورترين نقاط اين مرز و بوم و امكان بهره مندی اقشار محروم از اين نعمت طبيعی ، اهتمام جدی دولت است.

مديرعامل شركت گاز مازندران با اشاره به پیشنهاد انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دو سازمان و وجود همکاری های سازنده اظهار امیدواری کرد در آینده شاهد تعامل هرچه بیشتر به منظور خدمت رسانی به مردم باشیم.

در این جلسه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان از شرکت گاز بعنوان یکی از دستگاههای پیشرو در زمینه کمک های خیرخواهانه یاد کرد و در این رابطه از مساعدت و همیاری بسیار خوب مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز در زمینه کمک به ایتام و نیازمندان تقدیر و تشکر کردند.


١٠:٤٧ - 1399/07/22    /    شماره : ١٢٩٩١    /    تعداد نمایش : ١١٢خروج
تصاویر منتخب