صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز مازندران به مناسبت نوروز 1399

پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز مازندران به مناسبت نوروز 1399

 

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران با ارسال پیامی، فرارسیدن سال نو را به کارکنان پرتلاش این شرکت و خانوده‌های آنان، تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " جعفر احمدپور "در بخشی از این پیام آمده است: کارنامه عملکرد شرکت گاز مازندران در سال 98 ، مؤید تلاش مجدانه مجموعه ای مسئولیت پذیر، خلاق و کارآمد در انجام ماموریت های محّوله بود که جز از رهگذر همکاری، همدلی و ایثار کلیه همکاران ارجمند فراهم نیامده است .

در بخش دیگری از این پیام آمده است: آنچه ایّام منتهی به پایان سال 1398 را حسن ختام بیشتری بخشید یادآوری دستاورد درخشان شرکت گاز استان مازندران در بهره مندی بیش از 55 هزار خانوار شهری و روستایی از نعمت گاز طبیعی ، بار دیگر نمونه ای باشکوه از توانمندی ها ، تجلی اراده استوار و گران سنگ خدمتگزاران این مرز و بوم در شرکت ملی گاز ایران را به نمایش گذاشت .

متن کامل پیام به این شرح است:

در آستانه فصل شكوفايي و تحول در طبيعت و با استعانت از دريای فضل و كرم الهی و با گراميداشت ياد و خاطره خانواده والامقام شهيدان و ايثارگران سرافراز انقلاب اسلامی ، سالی سرشار از بهروزی و موفقّيت و ايّامی نيك و پربار را برای كليه همكاران محترم و خانواده معّزز آنان در سال جديد ، از خداوند سبحان مسئلت می نمايم.

بهـار ديگری در راه است و تغيير در احـوال طبيعت ، ما را بدين امر مهم رهنمون می سازد از خـدای بزرگ مدد گيريم و از ذات لايتناهی اش بخواهيم در آنچه برايمان مقدر نموده است، عافيت و خير نهفته باشد.

سال 98 را درحالی پشت سر گذاشتيم كه با توكل به خدای متعال و در پرتو عنايات حضرت ولی عصر (عج ) بـا همت و تلاش والای شما عزيزان، در سال رونق تولید، برگ زرين ديگری بر كارنامه پر افتخار صنعت گاز افزوده شد.

كارنامه عملكرد شرکت گاز مازندران در سال 98 ، مؤيد تلاش مجدانه مجموعه ای مسئوليت پذير، خلاق و كارآمد در انجام ماموريت های محّوله بود كه جز از رهگذر همكاری، همدلی و ایثار كليه همكاران ارجمند فراهم نيامده است . در اين مجال مايلم با تاكيد بر حفظ موقعيت مناسب گاز مازندران ، ضرورت دستيابی به موفقيت های افزون تر را يادآوری نمايم. در شرکت گاز مازندران، اخلاق محوری ، تحول آفرينی، پيشتازی ، بهبود روش ها، روزآمدی ، ارتقاء دانش و مهارت استفاده از تکنولوژی روز و افزايش بهره وری به عنوان امری محوری تعيين گرديده است و تحقق آن منوط به باور عميق قلبی و عزم همگانی است. هدف، اين است كه كليه همکاران شرکت گاز مازندران ، تلاش همه جانبه  خود را مصروف دستيابی به اين اهداف نموده و با همّتی بلند و تلاش مضاعف و مشاركت مغتنم ، این شرکت را در اجرای برنامه های راهبردی آن همراهی نمايند.

آنچه ايّام منتهی به پايان سال 1398 را حسن ختام بيشتری بخشيد يادآوری دستاورد درخشان شرکت گاز استان مازندران در بهره مندی بیش از 55 هزار خانوار شهری و روستایی از نعمت گاز طبیعی ، بار دیگر نمونه ای باشکوه از توانمندی ها ، تجلی اراده استوار و گران سنگ خدمتگزاران این مرز و بوم در شرکت ملی گاز ایران را به نمایش گذاشت ، که اینها تنها بخشی از تلاش خالصانه و متعهدانه خانواده سرافراز گاز مازندران می باشد كه همواره نقش فعال و مهّم خود را در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی ايفاء كرده اند و در پيچيده ترين و حساس ترين شرايط ، بی هيچ سستی و درنگ مناسب ترين سياست ها، برنامه ها و روش های اجرايی را برای ارائه خدمات شايسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران به انجام رسانده اند.

اينجانب فرا رسيدن بهار طبيعت و عيد نوروز را به همه شما عزيزان و خانواده محترمتان تهنيت عرض نموده، از خدای بزرگ ، سالی همراه با سرافرازی و بهروزی برايتان آرزو نموده و از خانواده های محترمتان كه ما را در پيشرفت امور صنعت گاز همراهی نموده اند، سپاسگزاری می نمايم.

 


٠٧:٥٨ - 1398/12/28    /    شماره : ٩١٤٢    /    تعداد نمایش : ٢٤٦خروج
تصاویر منتخب