صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز ارزیابی سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز مازندران

آغاز ارزیابی سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز مازندران

 

ارزیابان سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران با حضور در جلسه افتتاحیه ، فعالیت خود را برای ارزیابی شرکت گاز استان مازندران آغاز کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "جعفر احمدپور" مدیرعامل شرکت گاز مازندران، ضمن عرض خیر مقدم به تیم ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران ، فرآیند ارزیابی را فرصتی مغتنم برای شرکت های گاز استانی برشمرد و گفت: مأموریت اصلی شرکت های گاز استانی ارائه خدمات بهینه و ایمن به مشترکین است و این مهم میسر نمی شود مگر اینکه سازمان نیازهای مشترکین را شناسایی کرده و در جهت ارتقای سطح رضایتمندی آنان تلاش کند.

وی کسب رضایت مشتریان را مهمترین و تأثیرگذارترین عامل در تعالی سازمانی عنوان کرد و اظهار داشت: برای پیمودن مسیر تعالی باید همه دوشادوش یکدیگر با تعریف و اجرای پروژه‌های بهبود در حفظ و تقویت نقاط قوت و اصلاح زمینه های قابل بهبود حرکت کنیم و خود را متعهد به پیمودن مسیر تعالی بدانیم.

احمدپور ضمن قدردانی از ارزیابان تعالی سازمانی خواستار ارزیابی دقیق و ارائه نقاط قابل بهبود و نقاط قوّت در فرآیندهای سازمان شد و تصریح کرد: قطعاً مواردی که در جلسه اختتامیه ارائه خواهد شد مجموعه شرکت گاز استان را در رسیدن به اهداف خود در مسیر تعالی سازمانی یاری خواهد کرد.

وی افزود: بهبود مستمر هر سازمان در گرو ایجاد انگیزه برای منابع انسانی و در کنار آن بکارگیری شیوه های صحیح انجام فرآیندها است که این مهم با توجه به تعهد، تخصص و ایمان کارکنان در شرکت گاز مازندران به خوبی پیاده سازی شده است.

همچنین در این مراسم "محمد حیدری بهبهانی" ارزیاب ارشد تیم ارزیابی شرکت ملی گاز ایران، برگزاری ارزیابی در شرکت گاز استان مازندران را یک فرصت برای یادگیری متقابل عنوان نمود.

وی با بیان اینکه شرکت گاز استان مازندران یکی از شرکت های سرآمد در زمینه تعالی می باشد گفت: هدف از این ارزیابی ایجاد فضای رقابتی برای تعالی سازمان ها و تبادل تجربیات موفق و نیز تشویق سازمان بر اجرای خودارزیابی می باشد.

لازم به ذکر است شرکت گاز استان مازندران از 28 لغایت 30 بهمن توسط تیم ارزیابی شرکت ملی گاز در سطح تندیس سیمین مورد ارزیابی قرار می گیرد. این شرکت در سال 86 موفق به کسب 3 تندیس بلورین جایزه ملی تعالی سازمانی ،جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت و جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران شد.


١٥:٢٢ - 1398/11/29    /    شماره : ٨٧٤٠    /    تعداد نمایش : ٣٩٨خروج
تصاویر منتخب