صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست شورای مشورتی امور ایثارگران شرکت گاز مازندران

برگزاری نشست شورای مشورتی امور ایثارگران شرکت گاز مازندران

 

نشست شورای مشورتی امور ایثارگران شرکت گاز مازندران با حضور رئیس امور ایثارگران شرکت ملی گاز ایران و  مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استان مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، "محمدرضا حصاركی زاد" رئیس امور ایثارگران شرکت ملی گاز ایران در این نشست گفت : حضور فرزندان شاهد در سیستم های اداری و جامعه بعنوان نیروی محرکه و بهترین مشاور برای مدیریت سازمان است .

وی مصداق بارز نیروهای متعهد را فرزندان شهدا توصیف کرد و افزود : این قشر از جامعه از امانت دار ترین افراد محسوب می شوند که اگر اموری به آنها سپرده شود به نحو احسن پیگیری و به سرانجام می رسد .

رئيس امور ايثارگران شركت ملی گاز ايران كه خود آزاده و جانباز می باشد در سخنانی ضمن تقدير از مديريت عامل ، امور اداری و امور ايثارگران شركت گاز استان مازندران روند رسيدگی به امورات عزيزان ايثارگر را در سطح شركت خوب ارزيابی نموده و تصریح داشت: برای اينجانب بسی افتخار است كه در خدمت قشر سرافراز جامعه اسلامی بعنوان خدمتگزار مشغول انجام وظيفه هستم.

حصاركی زاد با بيان اينكه هر چند قدمهای كوچكی برای حل مشكلات عزيزان ايثارگر در سطح شركت ملی گاز ايران برداشته شده است ولی باز با اقداماتی كه در شأن عزيزان ايثارگر باشد فاصله داريم و در تلاشيم كه با حمايت مديران عزيز بتوانيم گامهای بهتری برای اين عزيزان برداريم.

در ادامه "عبداله ریاحی" مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استان مازندران اظهار داشت: امروز به برکت خون‌های پاک شهدا، ایران اسلامی در اوج اقتدار قرار دارد و ما هرچه داریم از سر سفره شهداست.

وی با اشاره به اینکه همه افتخارات کشور و نظام متعلق به شهدا و خانواده معظم شهداست اعلام کرد: شهدای ما خاکریزی را احداث کردند که پشت آن خاکریز به‌راحتی مقاومت می‌کنیم.

در پايان نيز در يك فضاي صميمي عزيزان ايثارگر و فرزندان شاهد شاغل در شرکت گاز مازندران مشكلات خود را بيان و حصاركی زاد به سؤالات آنان پاسخ داد.


١١:١٤ - 1398/05/13    /    شماره : ٥١٥٥    /    تعداد نمایش : ٢٢٧خروج
تصاویر منتخب