صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

کسب رتبه برتر مدیر عامل شرکت گاز استان در ارزشیابی استاندار مازندران

بهره مندی بیش از 96 درصد جمعیت استان مازندران از گاز طبیعی؛

کسب رتبه برتر مدیر عامل شرکت گاز استان در ارزشیابی استاندار مازندران

 

برگ زرین دیگر در کارنامه شرکت گاز مازندران با کسب رتبه برتر مدیر عامل شرکت گاز استان در ارزشیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی از سوی استاندار مازندران رقم خورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ؛ "احمد حسین زادگان" استاندار مازندران در دوره ارزشیابی سال ۹۷ عملکرد مدیران در راستای اقدامات فعالیت ها و پروژه های مورد انتظار واحد تحت سرپرستی برای تحقق برنامه های عملیاتی ، "جعفر احمدپور" مدیرعامل شرکت گاز استان را در سطح عالی ارزیابی نموده است .

در راستای خدمات رسانی پایدار به مردم شریف استان مازندران و توسعه شبکه گازرسانی، شاهد بهره مندی 99 درصدی جمعيت شهری و 93 درصدی جمعيت روستايی استان هستيم.

شرکت گاز استان مازندران بعنوان تامین کننده گاز طبيعی شهروندان مازندرانی، نقش مهمی در ساختار زیربنایی اقتصاد استان و کشور ايفا می كند و در حال حاضر از 3 هزار و 620 روستای استان ، 2 هزار و 150 روستای استان بهره مند از نعمت گاز بوده و 320 روستا نيز در دست اقدام می باشد .

با توجه به حرکت رو به رشد و پرشتاب گاز مازندران در توسعه گازرسانی به اقصی نقاط استان ، در حال حاضر با اجرای 20 هزار و 480 كيلومتر شبكه گذاری، بيش از 768 هزار و 480 نصب انشعاب، به یک میلیون و 384 هزار  مشترك شهری و روستايی استان خدمات ارائه می شود.

 


٠٩:٢٢ - 1398/05/02    /    شماره : ٤٨٦٤    /    تعداد نمایش : ٥٧٤خروج
تصاویر منتخب