صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

شرکت گاز مازندران پیشرو در پویش سبز گازرسانی است

 

سرپرست شرکت گاز مازندران عنوان کرد؛

شرکت گاز مازندران پیشرو در پویش سبز گازرسانی است

 

سرپرست شرکت گاز مازندران درباره اقدامات گازرسانی گفت: ظرف چند سال اخیر شبکه گازرسانی این استان به میزان چشمگیری گسترش یافته و شاخص گازرسانی در مازندران رشد قابل ملاحظه‌ای را تجربه کرده و جزء شرکت های پیشرو در پویش سبز گازرسانی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "حمزه امیرتیموری" در جلسه ویدئوکنفرانس با دستیار وزیر نفت، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، بر اهمیت جایگاه روابط عمومی‌ها به عنوان ابزار تحقق قدرت رسانه‌ای ‌تاکید کرد و گفت: روابط ‌عمومی در دنیای امروز، کارکرد ارتباطی مدیریت محسوب می‌شود و در این راستا فعالیت حرفه ای روابط عمومی در عرصه اطلاع رسانی باید نمایان گردد.

وی گفت: امروزه نقش روابط عمومی ها بیش از پیش پر رنگ و اثربخش است بطوری که در یک سازمان مانند قلب تپنده عمل می‌کنند و هر چه روابط عمومی یک سازمان نظام مندتر و با علم روز دنیا همراه تر باشد مسلما در انعکاس جریانات یک سازمان و ارتباط آن با خارج از سازمان موفق تر عمل خواهد کرد.

سرپرست شرکت گاز مازندران با بیان اینکه وظیفه برقراری ارتباط دو سویه بین دولت و مردم با روابط عمومی هاست، افزود: این مهم با ارتقا بیشتر جایگاه روابط‌ عمومی و در نتیجه اثربخشی بیشتر روابط‌ عمومی در برقراری ارتباط با جامعه و مجموعه دستگاه‌های مرتبط بیشتر بدست می آید.

امیرتیموری، ضریب برخورداری جمعیت استان از نعمت گاز را ۹۷.۵درصد اعلام کرد و گفت: همچنین ضریب برخورداری از گاز جمعیت شهری ۹۹.۵ و جمعیت روستایی مازندران ۹۴.۵درصد است.

سرپرست شرکت گاز مازندران افزود: از ۳هزار و ۶۱۳روستا مازندران تا کنون، ۲هزار و ۳۰۸روستا گازرسانی شده و عملیات گازرسانی به 252 روستا نیز در دست اجرا می باشد.

وی ادامه داد: فرهنگ سازی در این حوزه به منظور ارتقا و اصلاح شیوه های مصرف مردم امری بسیار ضروری است كه رسانه ها بخاطر ماهیت خود می توانند در این زمینه نقشی شاخص ایفا كنند.


١٢:٥٩ - 1399/08/28    /    شماره : ١٣٧٤٢    /    تعداد نمایش : ٢١٣خروج
تصاویر منتخب