صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

خدمت رسانی مناسب و قانون مداری دو وظیفه اصلی کارکنان است

 

سرپرست شرکت گاز استان مازندران؛

خدمت رسانی مناسب و قانون مداری دو وظیفه اصلی کارکنان است

 

سرپرست شرکت گاز استان مازندران گفت: خدمت رسانی مناسب و قانون مداری دو وظیفه اصلی همه کارکنان است که باید در تمام دوران مسئولیت زندگی سرلوحه اعمال آنها قرار گیرد.

"حمزه امیرتیموری" سرپرست جدید شرکت گاز مازندران در نشست با مدیران ستادی اظهار داشت: بنده به اصل مشورت پذیری و قانون مداری، انتقادات و پیشنهادات سازنده معتقد هستم و از عزیزان می‌خواهم که در این راه به بنده کمک نمایند.

وی با تأکید بر اینکه بیت المال، امانتی در نزد ما است، تصریح کرد: مدیران در حوزه کاری خود باید مراقب باشند که حق مظلوم و یا مراجعه کننده‌ای ضایع نشود.

امیرتیموری با اشاره به اینکه سرمایه های انسانی مهم ترین عامل در یک سازمان به شمار می روند، خاطرنشان کرد: ما برای پیشرفت سازمان خود نیاز به خلاقیت و نوآوری کارکنان داریم که برای باز شدن این بستر باید به نظرات و پیشنهادات کارکنان توجه ویژه نمائیم.

وی افزود: کارمندان باید در جهت پيشبرد امورات سازمان و تکريم ارباب رجوع و ارائه خدمات مطلوب به مردم اهتمام جدي داشته باشند.

سرپرست شرکت گاز استان مازندران اظهار داشت: کارکنان با هدف گذاری صحیح، برنامه ریزی، همکاری و همفکری با یکدیگر؛ توانایی های خود را برای رشد و توسعه سازمان بکار گیرند.

امیرتیموری تصریح داشت: تمام توان و تلاش خود را در جهت به اوج و افتخار رساندن شرکت قرار دهیم.


١١:٢٨ - 1399/08/26    /    شماره : ١٣٦٧٣    /    تعداد نمایش : ٢١٤خروج
تصاویر منتخب