صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

آمادگی شرکت گاز مازندران برای مواجهه با بحران های احتمالی

 

آمادگی شرکت گاز مازندران برای مواجهه با بحران های احتمالی

 

جلسه مدیریت بحران شرکت گاز استان مازندران برای هماهنگی و آمادگی لازم برای مواجهه با بحران های احتمالی به ریاست مدیرعامل شرکت گاز استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، " جعفر احمدپور" با اشاره به گزارشی از کمیته مدیریت بحران، بر لزوم آمادگی و فراهم کردن شرایط جهت مقابله با بحران های احتمالی تأکید نمود.

وی با مهم و ضروری برشمردن حضور بموقع و تعیین جانشین در همه شرایط بویژه در مواقع وقوع حوادث و بحرانها، بر هماهنگی با مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز و مرور سناریوی فیمابین در خصوص آمادگی لازم برای مواجهه با حوادث احتمالی تاکید کرد.

احمدپور از همه واحدها و ادارات خواست تا ضمن آمادگی لازم، بررسی ماشین آلات، لوازم جانبی و سیستم های ارتباطی، با نصب نرم افزار موبایلی طراحی شده توسط واحد فناوری اطلاعات، داده های مربوط به ایستگاه ها و تاسیسات گاز را کنترل نمایند و به منظور مستندسازی دقیق، اتفاقات و حوادث احتمالی را در صورت وقوع ثبت و به روابط عمومی منعکس نمایند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به عملکرد موفق شرکت در بحرانهای سالهای گذشته، بر دقت بیش از پیش رؤسا و کارکنان شرکت در جهت بهبود عملیات و ارائه خدمات به مردم را خواستار شد.

در ادامه این جلسه اعضای کمیته بحران ضمن اعلام آمادگی، موارد مورد نظر را به سمع همکاران رساندند.


٠٨:٠١ - 1399/07/15    /    شماره : ١٢٧٨٨    /    تعداد نمایش : ١٩١خروج
تصاویر منتخب