صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

توسعه و گسترش طرح توسن کار پسندیده ای از سوی شرکت گاز مازندران بوده است

 

مشاور اجتماعی وزیر نفت ؛

توسعه و گسترش طرح توسن کار پسندیده ای از سوی شرکت گاز مازندران بوده است

 

مشاور اجتماعی وزیر نفت عنوان کرد: با اقدامات خوبی که در سطح شرکت گاز مازندران در حوزه مسئولیت اجتماعی صورت پذیرفته و توسعه و گسترش طرح توسن کار پسندیده ای از سوی شرکت گاز مازندران بوده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "سید امیر طالبیان" مشاور وزیر نفت در مسئولیت های اجتماعی در جلسه مشترک با مدیر عامل شرکت گاز مازندران که بصورت ویديو کنفرانس برگزار شد، بیان کرد: شاهد نمونه‌های زیبایی از تعامل با ذینفعان، مشتریان و پیمانکاران در حوزه مسئولیت اجتماعی هستیم و گاز استان مازندران با هلال احمر و سازمان بهداری و بهداشت یک تیم واحد تشکیل دادند برای حضور در بحران ها و این معنای کامل مشارکت است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در این جلسه از اجرای ۳۲ طرح در زمینه مسئولیت اجتماعی خبر داد و گفت: مسئولیت اجتماعی در قبال کارکنان به این معنا است که شرکت بتواند خلاقیت و توانمندی کارکنان را به فعالیت برساند و آنها را در طرح‌ها و پروژه‌های پژوهشی مشارکت دهد.

"جعفر احمدپور" افزود: ایجاد محیط کاری مناسب، مشاوره طب سنتی، برگزاری جشنواره غذا، فراهم کردن امکانات زیارتی و سیاحتی، توجه به امور ورزشی و ساخت سالن ورزشی، حل مسائل خانوادگی از طریق روابط کار، آگاه‌سازی مسئولیت اجتماعی از جمله اقدامات شرکت گاز مازندران در حوزه مسئولیت اجتماعی است.

مدیر عامل شرکت گاز مازندران بیان کرد: عقد تفاهم نامه با دستگاه های اجرایی و اسفاده از ظرفیت آنان در زمان بحرانها،  از جمله اقدامات این شرکت در قبال مسئولیت اجتماعی مشترکین است.

وی گفت: تشکیل تیم توسن(تیم واکنش سریع نهادها) الگویی ممتاز در هم افزایی و مشارکت اجتماعی در فرایند مدیریت بحران و امداد و نجات است که برای نخستین بار در کشور در استان مازندران اجرایی شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران افزود: برنامه اجرایی راه اندازی تیم توسن در دیگر سازمان های مرتبط در حوزه صنعت نفت شمال کشور در دستورکار قرار دارد و بزودی شاهد تجهیز و فعالیت این تیم‌های تخصصی نیز خواهیم بود.

وی تصریح داشت: شرکت گاز استان در جهت کاهش آسیب های اجتماعی اقدامات حمایتی در حوزه خانواده های زندانیان، با هدف حمایت های اجتماعی فعالیت هایی در خصوص ورزشکاران و همچنین برای ایفای مسئولیت های اجتماعی اقدامات خلاقانه ای در حوزه جامعه هدف بهزیستی و کمیته امداد در دستور کار داد.

وی بیان کرد: خدمت به محرومین جزو مسئولیت اجتماعی است و این روحیه به خوبی در این سازمان مشهود است .

احمدپور با بیان مفاد تفاهم نامه با بهزیستی افزود: از مهم ترین اهداف ما ، بهبود معیشت و افزایش رفاه این زنان، استفاده از ظرفیت مشاغل خانگی و استفاده از توانمندی آنان در دوخت لباس فرم و لباس کار برای کارکنان و پیمانکاران شرکت اشاره کرد.

وی رویکرد دیگر این تفاهم نامه را بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت ناشنوایان در واگذاری و برون‌سپاری بخشی از امور آشپزخانه و طبخ غذا این سازمان از طریق این مددجویان دانست و ادامه داد: شرکت گاز می‌تواند الگوی مناسبی در حوزه توسعه بعد اجتماع‌ محور کردن فرآیند فقرزدایی و رسیدگی اثربخش به نیازمندان قرار گیرد.

مدیر عامل شرکت گاز مازندران با بیان اینکه توانمندسازی افراد زیرپوشش بهزیستی جزء اولویت اصلی مسئولیت اجتماعی شرکت گاز مازندران است گفت: برگزاری نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های مددجویان بهزیستی بصورت دوره ای نیز هدف اصلی ما جهت ارتقاء بحث سلامت اجتماعی و نگاهی که به جامعه مددجویی در بحث توانمندسازی خانواده‌ها داریم باشد.


١٣:٣٥ - 1399/07/13    /    شماره : ١٢٧٣٦    /    تعداد نمایش : ١٢٩خروج
تصاویر منتخب