صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

مشاركت كاركنان شركت گاز مازندران در رزمايش همدلی و کمک مومنانه

 

مشاركت كاركنان شركت گاز مازندران در رزمايش همدلی و کمک مومنانه

 

كاركنان شركت گاز استان مازندران با مشاركت در مرحله دوم رزمايش همدلی و كمك مومنانه نسبت به تهيه حدود 100 بسته مواد غذايی برای نيازمندان اقدام نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "جعفر احمدپور" روز یکشنبه با اشاره به مرحله دوم رزمایش همدلی و کمک مومنانه کارکنان شرکت گاز استان، اظهارداشت: رزمایش کمک مومنانه با تأسی به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درخصوص مساوات و کمک مومنانه و با هدف کمک و خدمات‌رسانی به نیازمندان و آسیب‌دیدگان از بیماری کرونا با توزیع بسته‌های معیشتی در میان آنها انجام شد.

مدیرعامل شركت گاز استان مازندران با بیان اینکه کمک و همدلی ریشه در معنویت و خداباوری دارد، افزود: کارکنان این شرکت در این رزمایش بابرکت و خیرخواهانه با تمام توان به صحنه آمده تا در راستای کمک و مساعدت به نیازمندان که بدلیل شیوع ویروس کرونا، خانواده‌های آنها در معرض آسیب قرار گرفته ‌است، اقدام شایسته انجام دهد.

احمدپور اظهار داشت: ویروس کرونا با همه مشکلات و گرفتاری‌های خود، زمینه ایجاد روحیه ایثار و خدمت به هم نوع را در جامعه ایجاد کرده که مصداق این ایثارگری، رزمایش کمک مومنانه بود که الحمدا... نه تنها کارکنان این شرکت، بلکه همه اقشار جامعه در این اقدام خداپسندانه مشارکت خوبی داشته‌اند.

وی، ماه مبارک رمضان را بهترین فرصت برای انجام کارهای خیر و انسان دوستانه دانست و گفت: امیدواریم به برکت این ماه بابرکت شاهد برچیده شدن چهره فقر و تقویت روحیه ایثار و همدلی در جامعه اسلامی باشیم.

مدیرعامل شركت گاز استان مازندران خاطرنشان کرد: موج خدمت و مردم‌یاری با شکل‌گیری رزمایش کمک مومنانه با قوت دنبال می‌شود و امید است که شاهد حضور حداکثری برای شرکت در این اقدام خداپسندانه باشیم.

وی تصریح داشت: با استقبال خوب كاركنان شركت گاز استان در اين رزمايش ، خوشبختانه تاكنون حدود 100 بسته مواد غذايی هر كدام به مبلغ 250 هزار تومان تهيه گرديد كه قرار است با مشاركت سپاه کربلا مازندران به دست نيازمندان برسد.

 وي افزود : با توجه به استقبال گسترده كاركنان از اين طرح ، در تلاشيم كه مقدمات اهداء مرحله دوم اين كمك ها را فراهم نماييم.


١٣:٤٨ - 1399/02/21    /    شماره : ٩٦٩٣    /    تعداد نمایش : ٤٢٥٥خروج
تصاویر منتخب