صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه قرارگاه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شرکت گاز مازندران برگزار شد

جلسه قرارگاه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شرکت گاز مازندران برگزار شد

 

جلسه قرارگاه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شرکت گاز مازندران به ریاست مدیرعامل و با حضور اعضای کمیته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران،"جعفر احمدپور" مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران گفت: با توجه به بخشنامه های صادره، رؤسای واحدها و ادارات گاز تمهیدات لازم را برای به حداقل رساندن حضور کارکنان زیرمجموعه خود بعمل آورند.

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران در این جلسه بر رعایت کامل موارد بهداشتی و استفاده از وسایل پیشگیری نظیر ماسک، دستکش و .... جهت جلوگیری از گسترش بیماری کرونا تاکید کرد.

وی همچنین تصریح داشت: تمام واحدها و ادارات گاز استان باید با دو سوم پرسنل ،مشغول به فعالیت باشند.

احمدپور در پایان بار دیگر از همه مراجعین و مشترکین محترم درخواست نمود تا از مراجعه حضوری به ادارات گاز خودداری نموده و راه های غیرحضوری مانند سایت، دفاتر پیشخوان، نرم افزار موبایلی خدمات الکترونیک گاز و ... نسبت به ثبت درخواست ها و خدمات مورد نیاز اقدام نمایند.

وی با اشاره به تهیه و توزیع مواد ضدعفونی و وسایل بهداشتی نظیر ماسک و دستکش برای همه همکاران گفت: با پیگیری های فراوان توانسته ایم اقلام بهداشتی را تامین و توزیع نماییم.

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران اظهار داشت: استفاده از دستگاه تب سنج و پایش دمای بدن کارکنان و مراجعه کنندگان به سازمان، برای مقابله با بیماری کرونا ویروس هر روز انجام می شود و در صورت مشاهده افراد مشکوک به ویروس کرونا از ورود آنان به اداره جلوگیری بعمل می آید.


١١:٥٢ - 1399/01/26    /    شماره : ٩٣٣٤    /    تعداد نمایش : ٤٥٧٨خروج
تصاویر منتخب