صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

ادامه فعالیت های گازرسانی استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

مدیرعامل شرکت گاز مازندران خبر داد:

ادامه فعالیت های گازرسانی استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

 

مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: پیمانکاران با رعایت پروتکل ها و ضوابط بهداشتی و ایمنی فعالیت خود را آغاز نمایند تا ضمن از سرگیری روند توسعه گازرسانی با نظارت واحد HSE سلامت کارگران نیز حفظ شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "جعفر احمدپور" در نشست با مدیران ستادی گفت: تا 20 فروردین ماه ادارات استان با یک سوم پرسنل خود فعالیت می کنند و پس از این تاریخ، تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا خواهیم بود.

وی با قدردانی از همکاران شرکت گاز مازندران به جهت رعایت تمامی اصول بهداشتی و پروتکل ابلاغ شده، بر ضرورت ادامه رفتار درست در مواجهه با بیماری کرونا و توجه جدی به الزامات بهداشتی تاکید کرد.

احمدپور تصریح کرد: مسلما این روند کاری ادارات و استفاده از یک سوم پرسنل نباید در فعالیت ها و خدمات رسانی اصلی خللی ایجاد کند، همچنین در سیستم اداری باید مباحث ضدعفونی با جدیت دنبال شود و تمامی موارد بهداشتی از جانب پرسنل و کارمندان نیز باید مدنظر قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران بیان کرد: به منظور جلوگیری از احتمال بروز پیک دوم بیماری در پایان تعطیلات ایام نوروزی ناشی از بازگشت نیروهای شاغل، تمامی ادارات گازرسانی موظف به غربالگری و تب سنجی کارکنان خود از روز شنبه خواهند بود.

وی اضافه کرد: دور کاری و اعطای مرخصی استحقاقی(بدون احتساب) برای کارکنانی که حضور آنها در محل کار ضروری نیست، با رعایت نوبت کاری توسط مدیران انجام شود تا خللی در خدمات رسانی به مردم وارد نشود.

احمدپور ادامه داد: شرایط مناسب بهداشتی در محل کار برای پرسنلی که حضور آنها در محل کار ضروری است، ایجاد شود و چنانچه فردی آلوده باز گشته و دارای علائم  مشکوک است با هماهنگی روسای واحد، نسبت به قرنطینه دوهفته ای آن اقدام شود.

وی افزود: براساس تصمیم ستاد ملی، ورود افرادی که ابتلای به بیماری کرونا آنها قطعی است به ادارات ممنوع است. روسای ادارات هم مکلف به اتخاذ تدابیر لازم برای جلوگیری از تردد مبتلایان هستند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران افزود: بعد از 20 فروردین ماه نیز تابع تصمیمات ستاد ملی خواهیم بود و امیدواریم به زودی کنترل بیماری کرونا در سطح کشور شاهد باشیم.

احمدپور از کارکنان خواست تا زمان قطع کامل بیماری کرونا نسبت به رعایت پروتکلهای بهداشتی اقدام جدی کنند.


١٣:٥٠ - 1399/01/16    /    شماره : ٩٢٢٦    /    تعداد نمایش : ٤٧٥٨خروج
تصاویر منتخب