صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور بانوان فعال باعث تحقق توسعه پایدار در سطح جامعه خواهد شد

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در نشست با بانوان عنوان کرد؛

حضور بانوان فعال باعث تحقق توسعه پایدار در سطح جامعه خواهد شد

 

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در نشست ارتباط دوسویه با بانوان عنوان کرد: مشارکت هر چه بیشتر بانوان فعال در مسائل اجتماعی، سیاسی و فرهنگی باعث تحقق توسعه پایدار در سطح جامعه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، " جعفر احمدپور " مدیرعامل شرکت گاز استان اظهار داشت : در جامعه کنونی زن از ارزش های والایی در اجتماع برخوردار است.

وی افزود: با گستردگی فعالیت های اجتماعی بانوان ، امروزه بیش از هر زمان دیگری می توان حضور بانوان را در بیشتر عرصه های اجتماعی همگام با مردان احساس كرد.

احمدپور با اشاره به این كه در گذشته زن فاقد وجه اجتماعی بوده، یادآور شد: که در جامعه كنونی زن از ارزش های والایی در اجتماع برخوردار است و این لزوم فعالیت آنان را بیش از پیش آشكار می كند. زن به عنوان مادر و به وجود آورنده انسان و نیز تشكیل دهنده جامعه، در كشور ما و در مکتب اسلام از جایگاه والایی برخوردار است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران ، حضور فعالانه بانوان در سازمان های اداری را نیز موثر دانست و گفت: حضور قدرتمند بانوان در ادارات و سازمان ها یك پیشرفت محسوب می شود. خوشبختانه فعالیت و تاثیرگذاری بانوان در شغل های اجتماعی ، نسبت به گذشته بهتر شده و روز به روز هم در حال بهتر شدن است.

 


١١:٢٠ - 1398/10/08    /    شماره : ٧٧٣٥    /    تعداد نمایش : ٣٩٠خروج
تصاویر منتخب