صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

45 روستای سوادکوه در دست اجرای عملیات گازرسانی

مدیرعامل شرکت گاز مازندران خبر داد:

45 روستای سوادکوه در دست اجرای عملیات گازرسانی

 

57 روستای شهرستان سوادکوه از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و 45 روستای دیگر نیز در دست اجرای عملیات گازرسانی قرار دارند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، " جعفر احمدپور " مدیرعامل شرکت گاز استان در خصوص پروژه های گازرسانی شهرستان سوادکوه ، ضمن بیان مطلب فوق، اظهار داشت: از 162 روستای منطقه سوادکوه ، 57 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

وی گفـت: عملیات گازرسانی در 45 روستا در دست اجرا دارای پیشرفت 95 درصدی می باشد و مقدار کار باقیمانده مربوط به مسیرهای مواصلاتی بین روستاها بوده که توسط 4 پیمانکار در حال اجرا می باشد.

احمدپور افزود: با گازدار نمودن این روستاها، بیش از 1700 خانوار روستایی از این نعمت خدادادی بهره مند خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران تصریح داشت: 60 روستای دیگر این شهرستان در دست مطالعه و طراحی است .

وی افزود: تعداد 10 روستای دهستان ولوپی منطقه آلاشت ، تست شبکه به اتمام رسیده و آماده بهره برداری و نصب انشعاب می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان از بهره مندی 52 درصد جمعیت روستایی شهرستان سوادکوه از نعمت گاز طبیعی خبر داد و افزود: قرار گرفتن روستاهای سوادکوه در مناطق سخت کوهستانی و جنگلی، آن را در اولویت گازرسانی در راستای حفظ جنگل و جلوگیری از تخریب آن قرار داده است.

احمدپور همکاری و همیاری دستگاه های متولی در اجرای پروژه های گازرسانی در این شهرستان را خوب توصیف کرد و اظهار داشت: برای گازرسانی به شهرها و روستاهای سوادکوه تاکنون، 685 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در ادامه با اشاره به این مطلب که گاز رسانی به مناطق محروم از توانمندی های متخصصین این شرکت می باشد، گفت: همه باید با همدلی و همزبانی برای پیشبرد پروژه های گازرسانی به مناطق محروم تلاش مضاعف کنند .

وی خاطرنشان کرد: پیمانکاران گاز بدون تعطیلی مشغول اجرای پروژه های گازرسانی در منطقه می باشند و با توجه به زمان و شرایط پیمان نسبت به بهره برداری پروژه ها اقدام خواهد شد .

احمدپور ادامه داد: گازرسانی به منطقه بسیار سخت و صعب العبور سوادکوه با عنایت خداوند متعال، همدلی، همت و کار و تلاش شبانه روزی محقق خواهد شد .


٠٧:٠٨ - 1398/10/02    /    شماره : ٧٦٤٢    /    تعداد نمایش : ٥٣٩خروج
تصاویر منتخب