صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

تأمین کنندگان مهمترین شرکای شرکت گاز در ارائه خدمات بهینه به مردم هستند

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران ؛

تأمین کنندگان مهمترین شرکای شرکت گاز در ارائه خدمات بهینه به مردم هستند

 

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران در نشست صمیمی با تأمین کنندگان کالا گفت: تأمین کنندگان مهمترین شرکای شرکت گاز در ارائه خدمات بهینه به مردم هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، "جعفر احمدپور" با اشاره به مباحث تعالی سازمانی تصریح کرد: پیمانکاران مهمترین شرکای شرکت گاز استان در ارائه خدمات بهینه به مردم بوده و ارتقای تعاملات فی مابین و  رفع چالش های اجرایی زمینه ساز بهبود کم و کیف خدمت رسانی به مردم خواهد بود.

وی پیمانکاران و تأمین کنندگان را بازوهای اجرایی شرکت دانست و ادامه داد: به منظور حمایت حداکثری از آنان، فرآیندهای داخلی در شرکت گاز استان باید به گونه ای ارتقاء یابد.

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران گفت: ارزیابی های بازرسی فنی گاز طوری صورت می گیرد که تولید کنندگان به سمت تولید کالاهای با کیفیت بروند.

در ادامه "بهنام میرزابابائیان" رئیس امور کالای شرکت گاز مازندران از تامین ۹۵ درصدی کالاهای مورد نیاز این شرکت از تولید کنندگان داخلی خبر داد و گفت: خوشبختانه در سال گذشته از  ۴۰۰ میلیارد ریال کالای مورد نیاز خریداری شده این شرکت، حدود ۹۵ درصد آن از تولید کنندگان داخلی تامین شده است.

شایان ذکر است در این نشست ضمن برگزاری جلسه پرسش و پاسخ ، پیشنهادات پیمانکاران جهت بررسی و ارائه راهکارهای عملی جمع بندی گردیده است.


٠٩:٣٥ - 1398/07/28    /    شماره : ٦٤١٦    /    تعداد نمایش : ١٥٨٤خروج
تصاویر منتخب