صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

حفظ کرامت ،جلب اعتماد مردم و کارکنان ماموریت امروز حراست است

رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران ؛

حفظ کرامت ،جلب اعتماد مردم و کارکنان ماموریت امروز حراست است

 

معاون سازمان و رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران در نشست با کارکنان حراست گاز مازندران عنوان کرد:حفظ کرامت ،جلب اعتماد مردم و کارکنان ماموریت امروز حراست است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " سید مهران پیرایش " با اشاره به اینکه سازمان حراست به منظور سالم سازی محیط، ایجاد آرامش و ایجاد بستر مساعد برای فعالیت های کارکنان، تلاش خود را به‌کار خواهد گرفت، افزود: اقدامات صورت گرفته در حراست این شرکت، نشان دهنده پیشرفتی قابل قبول در امور حراستی و این پیشرفت، مرهون تلاش های بی وقفه کارکنان خدوم حراست و مدیران مجموعه است.

پیرایش افزود: کارکنان حراست‌ در ارتقا و بالابردن اعتماد در مجموعه‌های کاریشان نقش مهم و اساسی ایفا می‌کنند که در این راستا با پیگیری‌های ضروری، دقیق و به هنگام و انجام اقدامات پیشگیرانه در راستای جلوگیری از هرگونه تخلف در ایجاد اعتماد نقش موثری دارند.

وی گفت: رئیس و کارکنان مجموعه حراست باید فضای اعتماد را در مجموعه‌های کاری سازمان خود ایجاد کنند.

در ادامه " جعفر احمدپور" مدیرعامل شرکت گاز مازندران در نشست صمیمی با کارکنان حراست ، گفت: حراست ها در سازمان از جمله واحدها و مراکزی هستند که در جهت ایجاد رضایت مردم نقش دارند.

وی با اشاره به اینکه تصمیم گیری حراست ها مبتنی بر واقعیت ها باشد عنوان کرد: مجموعه حراست از وسعت و دامنه کاری زیادی برخوردار است و نباید وظایف و ماموریت های های این واحدها محدود فرض شود.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران اضافه کرد: حراست در ارتباط با مردم باید رفتار مناسب و نظارت ویژه ای داشته باشند، تا کارها به خوبی پیش رود.


١٥:٤١ - 1398/07/23    /    شماره : ٦٣٨٨    /    تعداد نمایش : ١٢٨٨خروج
تصاویر منتخب