صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

پیمانکاران سرمایه های اجرایی شرکت گاز استان هستند

مدیرعامل شرکت گاز مازندران ؛

پیمانکاران سرمایه های اجرایی شرکت گاز استان هستند

 

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در نشست ارتباط دوسویه با پيمانكاران پروژه های اجرايی عنوان کرد: پیمانکاران همواره سرمایه های اجرایی شرکت گاز استان محسوب شده و بايد مورد حمايت قرار بگيرند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "جعفر احمدپور" مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: خدمت رسانی و تامین رفاه و آسایش مردم در دستورکار قرار دارد و در این راستا نباید از هیچ تلاشی فرو گذار کنیم.

وی اظهار داشت: گازرسانی در بخش زیربنایی و توسعه ای شتاب می گیرد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران بیان داشت: پیمانکاران در اجرای پروژهای گازرسانی نسبت به تهیه گزارش و مستندسازی، اقدامات لازم را انجام دهند.

احمدپور ، پيمانكاران و نيروهای زير مجموعه آنان را قشری زحمتكش و ريسك پذير دانست و گفت: به منظور حمايت حداكثری از آنان ، فرآيندهای داخلی در شركت گاز استان بايد به گونه ای ارتقا يابد كه اين عزيزان در چارچوب قانون و مقررات بتوانند در حداقل زمان ممكن مطالبات و حقوق خود را دريافت نمايند.

وی خاطرنشان کرد: رابطه کارفرما و پیمانکار یک رابطه دو طرفه است که می بایست با رعایت ضوابط و قوانین و اصول حرفه ای کار به تعامل مناسب و پویا تبدیل گردد.

احمدپور در ادامه از پيمانكاران حاضر در جلسه درخواست نمود موارد و نقطه نظرات خود را به صورت صريح و شفاف بيان كنند تا ضمن شناسايی نقاط ضعف ، بتوان راهكارهايی براي رفع آنان و روان سازی فرآيندهای مرتبط يافت.

مدير عامل شركت گاز استان مازندران همچنين بر توجه ويژه به موضوعاتی همچون اعتماد سازی ، دقت و سرعت در ارائه خدمات ،ارتقای سلامت اداری و... در ارتباط با پيمانكاران تاكيد نمود.

در ادامه جلسه مدعوين به بيان مشكلات و ارائه پيشنهادات پرداختند.

 


٠٨:١٧ - 1398/07/21    /    شماره : ٦٣٣١    /    تعداد نمایش : ١٠٤٣خروج
تصاویر منتخب