صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز طرح حذف قبوض کاغذی گاز مازندران

آغاز طرح حذف قبوض کاغذی گاز مازندران

 

مدیرعامل شرکت گاز مازندران اعلام کرد با هدف ارائه خدمات الکترونیک و غیرحضوری به مشترکان این شرکت و در راستای اجرای سیاست‌های دولت الکترونیک، حذف قبوض کاغذی گاز در دستور کار این شرکت قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، "جعفر احمدپور"  با اعلام این خبر افزود: ثبت شماره اشتراک و تلفن همراه مشترکان گاز استان  برای حذف قبض کاغذی آغاز شده است و طبق برنامه شرکت در صورت مهیا شدن همه شرائط از آذرماه امسال قبوض کاغذی برای مشترکان صادر نخواهد شد.

وی به روش های ثبت شمـاره همــراه مشترکان گاز استان مازندران اشاره کرد و توضیح داد: در روش نخست مشترکان می توانند شماره اشتراک را به سامانه  ۲۰۰۰۲۰۱۹۴ پیامک کنند.

احمدپور ادامه داد: روش دوم ثبت شماره تلفن همراه ارسال پیامک شماره اشتراک به علاوه *۱  را به سامانه ۱۰۰۰۱۹۴ است.

مدیر عامل شرکت گاز مازندران همچنین گفت که مشترکان برای دریافت آخرین صورتحساب می توانند رقم مشکی کنتور را به علاوه *۵* و شماره اشتراک را به سامانه ۲۰۰۰۲۰۱۹۴  پیامک کنند که شماره تلفن آنان نیز به برای حذف قبوض کاغذی به ثبت می رسد.

وی گفت: در حال حاضر حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار مشترک گاز استان مازندران هستند.

احمدپور افزود: تلاش برای حفظ محیط زیست، توسعه خدمات الکترونیک، ارتباط دوسویه با مشترکان و ارتقاء سطح خدمات و بهره‌مندی از فناوری‌های نو از اهداف اجرای این طرح به‌شمار می‌رود.


١٠:٤٢ - 1398/07/01    /    شماره : ٥٩٣٣    /    تعداد نمایش : ٦٥٤٣خروج
تصاویر منتخب