صفحه اصلی > خبرها 


  چاپ        ارسال به دوست

ترمیم و تعمیر شبکه انتقال گاز در مسیر رودخانه تلار قائم شهر

مدیر عامل شرکت گاز مازندران خبر داد:

ترمیم و تعمیر شبکه انتقال گاز در مسیر رودخانه تلار قائم شهر

 

مدیر عامل شرکت گاز استان مازندران از انجام ترمیم و پایدارسازی شبکه انتقال گاز در مسیر رودخانه تلار قائم شهر توسط نیروهای عملیاتی این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، " جعفر احمدپور " با اشاره به خسارت سیل اخیر به شبکه انتقال گاز منطقه بالاتجن قائم شهر ، گفت : با ترمیم خط لوله ۱۲ اینچ بستر رودخانه تلار ، گاز منطقه با همت نیروهای عملیاتی گاز استان و گاز قائم شهر به روال قبل خود بازگشت و از روز جمعه ۲۴ خرداد ماه ۹۸ ،گاز CNG به گاز شهری متصل و شروع به خدمات دهی می نماید.

وی افزود: اقداماتی که شرکت گاز قبل، حین و بعد از بحران سیل به صورت پرحجم و وسیع در سطح شهرهای درگیر با سیل اخیر که در 50 سال گذشته بی‌سابقه بوده، انجام داد، باعث شد شرکت گاز مازندران در انجام وظایف خود که همان برقراری جریان گاز ایمن، پایدار و مطمئن است، سربلند بیرون بیاید.

مدیر عامل شرکت گاز استان مازندران ،اظهار داشت: این مهم  نیازمند حمایت و پشتیبانی به‌خصوص در بحث مقاوم‌سازی تأسیسات گاز در مواجهه با بلایای طبیعی و برگرداندن شرایط به حالت قبل است که در این راستا، باید دستورالعمل‌ها را بر اساس تجربه‌هایی که در سیل اخیر کسب کرده‌ایم، بازنگری کنیم تا بتوانیم ارایه خدمات مستمر به مردم را در هر شرایطی داشته باشیم.

وی با بیان این که ما به عنوان شرکت خدمات رسان موظف هستیم هم خوب خدمات ارایه دهیم و هم خوب از داشته های خود محافظت کنیم، اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا خدمات خوب و بی منت به مردم ارایه دهیم که در این راستا، ادارات گازرسانی بسیار خوب عمل کرده و می کنند.

احمدپور ، ادامه داد: با توجه به اینکه شرکت گاز مازندران یک شرکت خدمت‌رسان و عام‌المنفعه است و ارتباط مستقیمی با عموم جامعه و ذی‌نفعان دارد، بایستی با نگاهی که اسلام و بزرگان دینی ما در رابطه با اصول اخلاق اداری تأکید کرده‌اند، با مردم برخورد کنیم و رضایت‌مندی مشتریان خود را در رأس امور خود قرار دهیم.

وی همچنین از کلیه کارکنان و دست اندرکاران این شرکت که در راستای انتقال گاز و پایداری گاز به خصوص در سیل اخیر سختی های فراوانی را متحمل شدند تشکر و قدردانی کرد.


٠٩:٣٤ - 1398/03/25    /    شماره : ٤١٢٢    /    تعداد نمایش : ٩٧٧خروج
تصاویر منتخب