صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون عمرانی‌ استانداری مازندران خبر داد؛

ادامه گازرسانی به مناطق کوهستانی مازندران

معاون عمرانی‌ استانداری مازندران خبر داد؛

ادامه گازرسانی به مناطق کوهستانی مازندران

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: گازرسانی به مناطق کوهستانی با همکاری دستگاه‌های اجرایی مرتبط اجرایی خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "مهدی رازجویان" در جلسه بررسی و رفع مشکلات اجرایی گازرسانی منطقه راستوپی سوادکوه با تبریک هفته کرامت و قدردانی از حضور مردم در انتخابات اخیر، اظهار کرد: پروژه‌های عمرانی استان در راستای جلب رضایت مردم باید با سرعت بیشتری انجام گیرد.

 

وی ادامه داد: مدیران دستگاه‌های اجرایی تا آخرین روز مسئولیت‌شان باید مسئولانه و جهادی پیگیر خدمات‌دهی مناسب به مردم باشند.

 

رازجویان با تاکید بر اینکه در چند سال اخیر گازرسانی به روستاهای بالادست در اولویت برنامه‌های استان مازندران قرار داشت، به طرح گازرسانی به منطقه راستوپی سوادکوه اشاره کرد و اظهار کرد: عملیات عمرانی باید بعد از مطالعات دقیق و بررسی تمامی جوانب و بحران‌های احتمالی، اجرایی شود.

 

معاون استاندار مازندران با اشاره به محرومیت شهرستان سوادکوه، افزود: این شهرستان به دلیل شرایط جغرافیایی به منطقه خوش‌نشینی غیربومیان تبدیل شده، ولی ساکنین بومی آنجا با مشکلات زیادی رو به رو هستند.

 

رازجویان ادامه داد: تمام مدیران و مسئولین باید در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی در مسیر محرومیت‌زدایی گام بردارند.

 

وی با تاکید بر اینکه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جهت گازرسانی به مناطق دوردست همکاری لازم را داشته است، افزود: این همکاری باید ادامه داشته باشد تا خواسته مردم محقق شود.

 

در ادامه "مقدم بیگلریان" سرپرست شرکت گاز مازندران، برنامه گازرسانی به 114 روستا در منطقه کوهپایه ای را تا پایان سال 1400 و بهره‌برداری از این طرح‌ها به گونه‌ای که ضریب پوشش گازرسانی روستایی به بالای 5/95 درصد برسد، از اهم برنامه‌های اولویت‌دار شرکت گاز استان مازندران در سال جاری برشمرد.

 

به گفته وی، طی 3ماه نخست امسال در استان مازندران در زمینه گازرسانی به شهرها و روستاها 10 هزار مشترک جدید پذیرش و تعداد کل مشترکین استان، به یک میلیون و 514 هزار و 408 مشترک رسیده است.


٠٧:٥٢ - 1400/03/31    /    شماره : ١٨٤٣٣    /    تعداد نمایش : ١٠٥٤خروج
تصاویر منتخب