صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

ادامه پروژه گازرسانی جاده هراز آمل منوط به همکاری اداره راه است

 

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران؛

 ادامه پروژه گازرسانی جاده هراز آمل منوط به همکاری اداره راه است

 

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران گفت: تکمیل بهره‌برداری پروژه گازرسانی به منطقه کوهستانی جاده هراز بستگی به همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "جعفر احمدپور" مدیرعامل شرکت گاز مازندران در جلسه بررسی پروژه گازرسانی به مناطق کوهستانی شهرستان آمل گفت: با توجه به قانون ايمنی راهها، احداث تاسيسات می‌بايستی بعد از نوار تاسيسات زيربنائی كه برای راههای استانهای شمالی که 12.5 متر بعد از حريم مصوب تعيين گرديده است، انجام شود و این قانون، گازرسانی در مناطق کوهستانی را با مشکل روبرو کرده است.

وی افزود: با توجه به ضوابط اداره راه یک طرف از محدوده این مسیر بالای کوه و در سمت مقابل داخل دره باید تاسیسات خودمان را ایجاد کنیم.

احمدپور یادآور شد: قانون رعایت حریم راه برای مسیرهای جلگه‌ای و کویری قابلیت اجرایی دارد، در مازندران و کوهپایه امکان رعایت حریم محورها وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران تصریح داشت: با توجه به شرایط اقتصادی و محدودیت های بودجه ای، نیازمند همکاری دستگاه های اجرایی در امر توسعه گازرسانی به مناطق محروم استان هستیم.

وی گفت: در حال حاضر پروژه گازرسانی به 17 روستای مناطق کوهستانی شهرستان آمل در دست اجرا است و طراحی گازرسانی به 80 روستا هم در حال صورت گرفتن است.

احمدپور با بیان اینکه خط انتقال گاز 16 اینچ از گردنه امام‌زاده هاشم (ع) به طول 42 کیلومتر در اجرا می باشد،اظهار داشت: همه باید با همدلی و همزبانی برای پیشبرد پروژه های گازرسانی به مناطق محروم تلاش مضاعف کنند.

یادآور می شود جلسه بررسی پروژه گازرسانی به مناطق کوهستانی شهرستان آمل با حضور نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، معاون اداره راه، بخشدار منطقه لاریجان در آمل برگزار شد.


٠٧:٤٢ - 1399/05/04    /    شماره : ١٠٩٩٨    /    تعداد نمایش : ٦٣٩خروج
تصاویر منتخب