صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

مسئول ایثارگران شرکت گاز استان مازندران معرفی شد

 

مسئول ایثارگران شرکت گاز استان مازندران معرفی شد

 

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران جانباز سرافراز محمد باقری بعنوان مسئول ایثارگران شرکت گاز استان منصوب گردید.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران؛ در حکمی از سوی مهندس جعفر احمدپور، محمدباقری از جانبازان ۷۰ درصد سرافراز هشت سال دفاع مقدس به‌عنوان مسئول ایثارگران شرکت گاز استان مازندران معرفی شد. آقای محمدباقری متولد ۱۳۴۲  از شهرستان ساری بوده. وی از سال ۱۳۶۱ الی ۱۳۶۴ به‌طور مداوم در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل حضوری فعال داشته است.

باقری در عملیات‌های خیبر، بدر، قدس ۱، قدس ۲، قدس 3 و عملیات والفجر ۴ حضور چشمگیر داشته و در عملیات والفجر ۸ یعنی آخرین عملیاتی که در آن حضور داشت به درجه رفیع جانبازی نائل گردید.

نامبرده از سال ۱۳۶۷ فعالیت خود را در شرکت گاز استان مازندران آغاز نموده و به‌عنوان کارمند امور اداری، مسئول مخابرات و مسئول خدمات اجتماعی رفاهی تا سال ۱۳۹۹ به ارائه خدمت پرداخت. در خردادماه سال جاری به جهت پاسداشت و قدردانی ، گوشه‌ای از خدمات ارزنده‌ی این جانباز والامقام طی حکمی از سوی مهندس جعفر احمدپور مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران وی را به‌عنوان مسئول ایثارگران شرکت گاز استان منصوب نمود.

 محمد باقری در مدت زمان کوتاه تصدی خود در این جایگاه سازمانی توانسته‌، اقدامات مهم و حساسی را در ارتباط با قشرهای مختلف ایثارگران پایه‌گذاری نماید.

وی در گفتگویی کوتاه با روابط عمومی شرکت گاز مازندران گفت: تکریم ایثارگران عزیز و در رأس آن‌ها خانواده‌های معظم و معزز شهدای گران‌قدر هدیه‌ای الهی است که خداوند تبارک‌وتعالی آن را به بندگان خاص خویش عطا فرموده و این موهبت الهی در شرکت ملی گاز ایران تحت عنوان امور ایثارگران انجام‌وظیفه می‌نمایم.

باقری افزود: شرکت گاز استان مازندران در راستای انجام وظایف و فعالیت‌های عملیاتی، تولیدی و خدماتی با الهام از وصایای حضرت امام (ره) و فرمایشات مقام معظم رهبری و همچنین بر اساس قوانین تکلیفی، ایثارگران سعی نموده است به سهم خویش، وظایف خود نسبت به حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و توجه ویژه به مصادیق ایثارگری (رزمندگان، جانبازان، آزادگان و خانواده‌های معظم شهدا) را به انجام رساند.

وی بیان داشت: در رسیدن به این هدف مقدس همیشه تحت حمایت‌های بی‌شائبه مدیرعامل محترم شرکت گاز مازندران و همکاری شایسته مسئولان و سرپرستان بخش‌های مختلف و وجود ساختار و تشکیلات سازمانی مناسب و خدمتگزاران صدیق و بی‌ادعای شاغل در امور ایثارگران، موجب گردیده تا خدماتی در حد مطلوب شرکت گاز مازندران به جامعه هدف ارائه شود.

مسئول ایثارگران شرکت گاز استان مازندران تصریح کرد: رویکرد جدید امور ایثارگران شرکت گاز استان مازندران با تبعیت از امور ایثارگران شرکت ملی گاز ایران تقویت بنیه علمی و پژوهشی مسئولین ایثارگران تحت پوشش، دوره‌های آموزشی و مشاوره‌ای شروع و تدابیر جدیدی در خصوص تقویت سیستم انتصابات با تقویت بنیه علمی و مدیریتی فرزندان عزیز شهدا و جانبازان و بر اساس اسناد بالادستی سازمان و فرآیند توانمندسازی نیروهای ایثارگر طراحی و در حال پیاده‌سازی می‌باشد.


٠٨:٢٥ - 1399/04/10    /    شماره : ١٠٥٣٤    /    تعداد نمایش : ٥٠٣خروج
تصاویر منتخب