صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

مهم‌ترین عامل توسعه مناطق محروم، گازرسانی است

 

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی :

مهم‌ترین عامل توسعه مناطق محروم، گازرسانی است

 

نماینده مردم شهرستان های نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مطالبه مردم برای تامین زیرساخت های اصلی در مناطق روستایی استان مازندران گفت: برای تسریع در توسعه و پیشرفت مناطق روستایی، ایجاد زیرساخت های مناسب و پروژه گاز رسانی به مناطق روستایی در اولویت قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "ولی ا... فرزانه" ضمن بازدید از  مسیر گاز رسانی به مناطق کوهستانی بلده نور افزود: خدمت رسانی و تامین رفاه و آسایش مردم در دستور کار قرار دارد و در این راستا نباید از هیچ تلاشی فرو گذار باشیم.

وی با اشاره به پیگیری ها و مطالبه مردم در تامین زیرساخت های اصلی به ویژه گاز رسانی به مناطق روستایی شهرستان نور گفت: برای تسریع در توسعه مناطق روستایی و همچنین شهر بلده، ایجاد زیرساخت های مناسب و طرح گاز رسانی به این مناطق را از اولویت ها دانست.

نماینده مردم شریف شهرستان های نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برای شتاب بخشیدن در اجرای این پروژه ضرورت دارد تمامی دستگاه های اجرایی تعامل و همکاری لازم را با یکدیگر داشته باشند.

وی عنوان کرد: پروژه گاز رسانی باید با ملاحظات زیست محیطی انجام شود و شرکت های پیمانکار نسبت به این موضوع اهتمام جدی داشته باشند.

فرزانه تصریح کرد: به دلیل صعب العبور بودن مسیرگازرسانی باید با بهره مندی از تمامی امکانات و قابلیت‌ها و همچنین بکارگیری اثربخش نیروی انسانی این پروژه در اسرع وقت اجرایی شود. 

وی افزود: امید است با تکمیل این پروژه، شاهد بهره مندی تمامی بخش های بالادست شهرستان نور از خدمات گاز رسانی باشیم.

در ادامه "جعفر احمدپور" مدیرعامل شرکت گاز مازندران، با اشاره به اجرای ۷۵ کیلومتر شبکه گذاری در روستاهای منطقه میانبند نور عنوان کرد: مجوزات لازم جهت اجرای خط انتقال از مسیر ونوش تا کدیر صورت پذیرفته و کار اجرایی آن به زودی شروع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در این جلسه گفت که گازرسانی به این منطقه کوهستانی یکی از پرهزینه ترین و سخت ترین طرح هاست که اجرا می شود.

احمدپور افزود: تاکنون ۱۴ کیلومتر شبکه گذاری در شهر بلده اجرا شده است .

جلسه بررسی پروژه گازرسانی به شهر بلده شهرستان نور به عنوان آخرین نقطه شهری مازندران با حضور  مدیرعامل شرکت گاز مازندران ،نماینده مردم نور در مجلس شورای اسلامی، فرماندار نور و مسئولین شهری در بلده برگزار شد.

بخش کوهستانی بلده شهرستان نور با ۴۶ روستا و جمعیت ۱۲ هزار نفری در ۵۳ کیلومتری جاده هزار و ۵۵ کیلومتری جاده چالوس و در ۸۵ کیلومتری مرکز شهرستان نور با جمعیتی بیش از ۱۲۱ هزار نفر در غرب مازندران قرار دارد.


١٤:٢٠ - 1399/04/09    /    شماره : ١٠٥٣٢    /    تعداد نمایش : ٣١١خروج
تصاویر منتخب