صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر از حرکت جهادی در روند گازرسانی به منطقه هزارجریب نکاء، بهشهر و گلوگاه

 

تقدیر از حرکت جهادی در روند گازرسانی به منطقه هزارجریب نکاء، بهشهر و گلوگاه

 

نماینده مردم شریف نکاء، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از حرکت جهادی در روند گازرسانی به منطقه هزارجریب تاکید کرد: از حرکت جهادی در روند گازرسانی به منطقه هزارجریب تقدیر و تشکر می کنم و از مدیرعامل گاز می خواهم که در اجرای روند توسعه گازرسانی به روستاهای باقیمانده هر چه سریع تر اقدام کند تا به فصل زمستان برخورد نکند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "دکتر غلامرضا شریعتی" با بیان اینکه گاز، تثبیت کننده جمعیت و توسعه زیرساخت‌ها در منطقه می شود، از مسئولین خواست که نگاه ویژه ای به این منطقه برای توسعه در همه زمینه ها بالاخص گازرسانی داشته باشند.

وی افزود: خدماتی که در استان به خصوص در بخش توسعه گازرسانی صورت گرفته و همچنین تسری این امر در کل کشور، معجزه بزرگی است که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

در ادامه "جعفر احمدپور" مدیرعامل شرکت گاز استان در جلسه بررسی پروژه گازرسانی به منطقه هزارجریب گفت: روند گازرسانی به روستاهای مازندران شتاب ویژه ای داشته و تصمیم دولت گازرسانی به همه روستاهای بالای 20 خانوار است .

وی تصریح داشت: گازرسانی یکی از خدمات مهم دولت است که در شرق مازندران بیش از ۱۵۱ روستای کوهستانی در دستور کار گازرسانی بوده و تاکنون به ۵۸ روستا گازرسانی شده است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران افزود: گرچه هزینه گازرسانی در این مناطق بسیار سنگین است، اما دولت مصمم است تا پایان سال 1400 ، گازرسانی در همه مناطق استان به پایان برسد.

احمدپور ، با بیان اینکه با نوسانات قیمت ارز لوله‌های مورد نیاز برای گاز‌رسانی از کیلویی حدود 18000 ریال به 12500۰ ریال افزایش یافته است، ادامه داد: اگر چه بیشتر قرارداد‌های گاز‌رسانی با پیمانکاران از گذشته بوده است، اما وزارت نفت برای جلوگیری از تعطیلی فعالیت پیمانکاران، هزینه سرمایه‌گذاری در استان را تا ۲ برابر افزایش داد.

وی تصریح کرد: بالا رفتن هزینه سرمایه‌گذاری ارتباطی به مردم ندارد و در واقع دولت برای جلوگیری از توقف و تسریع در عملیات اجرایی گاز‌رسانی به مناطق صعب‌العبور، مبلغ را افزایش داده است.

گفتنی است این جلسه با حضور فرمانداران نکاء، بهشهر و گلوگاه، بخشدار هزارجریب و مدیران ستادی شرکت گاز مازندران برگزار شد.


١١:٤٨ - 1399/03/27    /    شماره : ١٠٣٠٢    /    تعداد نمایش : ٤٣٣خروج
تصاویر منتخب