صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

آمادگی كامل شركت گاز استان مازندران جهت استقبال از فصل سرد سال

آمادگی كامل شركت گاز استان مازندران جهت استقبال از فصل سرد سال

 

در آستانه فصل سرد سال جلسه ای تحت عنوان آمادگی زمستانی با حضور مدیر عامل و روسای ادارات گازرسانی شرکت گاز استان مازندران در اداره مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "جعفر احمدپور" مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن تاکید بر ارائه خدمت صادقانه گفت: با فرارسیدن فصل سرما بازدید و بررسی تاسیسات ،ایستگاههای تقلیل فشارگاز و خطوط شبکه و شیرهای گاز از جمله اولویت های کاری واحد های بهره برداری این شرکت بوده است که بحمدا... نقاط قوت و ضعف شناسایی و مشکلات احتمالی بررسی گردیده است و با آمادگی کامل در ارائه خدمت به استقبال پاییز و زمستان خواهیم رفت.

وی بر حفظ آمادگی شرکت گاز استان برای مقابله با سرما اشاره نمود و اظهار داشت: با تمهیدات و برنامه ریزی های انجام گرفته و با استفاده از همه توان و ظرفیت شرکت برای تأمین گاز پایدار و مستمر و ایمن برای مشترکین استفاده خواهیم کرد.

احمدپور همچنین مدیریت مصرف گاز از سوی مشترکین را خواستار شد و افزود: مدیریت مصرف گاز یکی از مهمترین موضوعاتی است که در صورت رعایت آن از سوی مشترکین، علاوه بر صرفه اقتصادی برای مشترکین از بروز مشکلات در پیک مصرف جلوگیری می کند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به اینکه 99.6 درصد خانوارهای شهری و 93 درصد خانوارهای روستایی  استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند، گفت: هم اکنون بیش از یک میلیون و 400 هزار مشترک گاز طبیعی در استان وجود دارد .

وی در پايان از تمامی مشتركين محترم خواست تا با مديريت صحيح و استفاده ايمن از گاز طبيعی و پرداخت بموقع قبوض مصرفی خادمان خويش را در ارائه هر چه بيشتر و بهتر در خدمات رسانی ياری نمايند.

 

آلبوم تصویری

 


١٥:٢٠ - 1398/06/25    /    شماره : ٥٨٤٧    /    تعداد نمایش : ٣٢٧خروج
تصاویر منتخب