صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

۳۸۵ روستا شهرستان بابل از نعمت گازطبیعی بهره مند هستند

 

مدیرعامل شرکت گاز مازندران؛

۳۸۵ روستا شهرستان بابل از نعمت گازطبیعی بهره مند هستند

 

جلسه بررسی پروژه گازرسانی به مناطق کوهستانی بابل با حضور نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، فرماندار بابل و مدیرعامل شرکت گاز مازندران در ساری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، "جعفر احمدپور" مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت:درحال حاضر از تعداد ۴۳۸ روستا قابلیت گازرسانی شهرستان بابل تعداد ۳۸۵ روستا از نعمت گازطبیعی بهره مند شده اند و ۱۷ روستا نیز در مرحله  اجرا می باشند .

احمدپور با اشاره به پروژه گازرسانی به ۷۱ روستا در منطقه کوهستانی شیخ موسی در حال بررسی و طراحی است، تصریح کرد: بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان پیش‌بینی بودجه برای گازرسانی به این منطقه نیاز می باشد و ۶ هزار و ۷۰۰ خانوار از این نعمت بهره مند خواهد شد.

در ادامه "دکتر علی کریمی فیروزجایی" نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در جلسه پروژه گازرسانی به مناطق کوهستانی بابل گفت: عملکرد شرکت گاز مازندران در توسعه گازرسانی در مناطق محروم قابل تقدیر است.

وی تصریح داشت: گسترش شبکه گاز، یکی از ارکان عدالت در خدمت رسانی به شمار می‌رود که این امر در توسعه مناطق محروم شهری و روستاها و همچنین کاهش دغدغه‌های روستاییان و حتی افزایش شاخص سلامت در مناطق محروم موثر خواهد بود. 

"قربانعلی ولیزاده" معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل با بیان اینکه در سال های اخیر رشد بسیار خوبی در بحث گازرسانی صورت گرفته است گفت: با تلاش بی‌وقفه جهادگران شرکت گاز و با تامین اعتبارات لازم، روستاهای جدیدی نیز در برنامه گازرسانی قرار می‌گیرند تا شاخص برخورداری خانوار روستایی شهرستان به سطح مطلوب‌تری برسد.

فرماندار بابل با اعلام اینکه ظرفیت‌های موجود در این شهرستان ، بستر لازم برای هر نوع سرمایه‌گذاری را فراهم کرده است، گفت: توسعه گازرسانی در مناطق بالادست می‌تواند ما را در توسعه‌ این شهرستان و جذب سرمایه‌گذار کمک کند.

وی با اشاره به اینكه اقدامات دولت تدبیر و امید در حوزه های زیربنایی شهرستان از جمله گازرسانی روستایی بی نظیر بوده است، گفت: این شهرستان در گذشته یكی از مناطق كم برخوردار از نعمت گاز به شمار می رفت كه رفته رفته این محرومیت جبران می شود.


٠٩:٠٨ - 1399/05/11    /    شماره : ١١١٢٧    /    تعداد نمایش : ٥٠١خروج
تصاویر منتخب