چهارشنبه 7 فروردين 1398   00:31:16
11:581396/12/28 دوشنبه
پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز مازندران به مناسبت نوروز ۱۳۹۷

پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز مازندران به مناسبت نوروز ۱۳۹۷

 

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران با ارسال پیامی، فرارسیدن سال نو را به کارکنان پرتلاش این شرکت و خانوده‌های آنان، تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " جعفر احمدپور "در بخشی از این پیام آمده است: کارنامه عملکرد شرکت گاز مازندران در سال 96 ، مؤید تلاش مجدانه مجموعه ای مسئولیت پذیر، خلاق و کارآمد در انجام ماموریت های محّوله بود که جز از رهگذر همکاری، همدلی و ایثار کلیه همکاران ارجمند فراهم نیامده است .

در بخش دیگری از این پیام آمده است: آنچه ایّام منتهی به پایان سال 1396 را حسن ختام بیشتری بخشید یادآوری دستاورد درخشان شرکت گاز استان مازندران در دستیابی به 3 تندیس بلورین در همایش جایزه ملی تعالی سازمانی ، جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت و گاز، تنها بخشی از تلاش خالصانه و متعهدانه خانواده سرافراز گاز مازندران می باشد .

متن کامل پیام به این شرح است:

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

بر چهره گل نسیم نوروز خوش است * در صحن چمن روی دلفروز خوش است

 

همکاران ارجمند ، برادران و خواهران گرامی ؛

در آستانه فصل شکوفایی و تحول در طبیعت و با استعانت از دریای فضل و کرم الهی و با گرامیداشت یاد و خاطره خانواده والامقام شهیدان و ایثارگران سرافراز انقلاب اسلامی ، سالی سرشار از بهروزی و موفقّیت و ایّامی نیک و پربار را برای کلیه همکاران محترم و خانواده معّزز آنان در سال جدید ، از خداوند سبحان مسئلت می نمایم.

بهـار دیگری در راه است و تغییر در احـوال طبیعت ، ما را بدین امر مهم رهنمون می سازد از خـدای بزرگ مدد گیریم و از ذات لایتناهی اش بخواهیم در آنچه برایمان مقدر نموده است، عافیت و خیر نهفته باشد.

سال 96 را درحالی پشت سر گذاشتیم که با توکل به خدای متعال و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر (عج ) بـا همت و تلاش والای شما عزیزان، در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال، برگ زرین دیگری بر کارنامه پر افتخار صنعت گاز افزوده شد.

کارنامه عملکرد شرکت گاز مازندران در سال 96 ، مؤید تلاش مجدانه مجموعه ای مسئولیت پذیر، خلاق و کارآمد در انجام ماموریت های محّوله بود که جز از رهگذر همکاری، همدلی و ایثار کلیه همکاران ارجمند فراهم نیامده است . در این مجال مایلم با تاکید بر حفظ موقعیت مناسب گاز مازندران ، ضرورت دستیابی به موفقیت های افزون تر را یادآوری نمایم. در شرکت گاز مازندران، برنامه محوری ، تحول آفرینی، پیشتازی ، بهبود روش ها، روزآمدی ، ارتقاء دانش و مهارت استفاده از تکنولوژی روز و افزایش بهره وری به عنوان امری محوری تعیین گردیده است و تحقق آن منوط به باور عمیق قلبی و عزم همگانی است. هدف، این است که کلیه همکاران شرکت گاز مازندران ، تلاش همه جانبه  خود را مصروف دستیابی به این اهداف نموده و با همّتی بلند و تلاش مضاعف و مشارکت مغتنم ، این شرکت را در اجرای برنامه های راهبردی آن همراهی نمایند.

آنچه ایّام منتهی به پایان سال 1396 را حسن ختام بیشتری بخشید یادآوری دستاورد درخشان شرکت گاز استان مازندران در دستیابی به 3 تندیس بلورین در همایش جایزه ملی تعالی سازمانی ، جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت و گاز، بهره برداری از خط انتقال گاز دامغان به نکاء ، بهره مندی بیش از 80 هزار خانوار شهری و روستایی از نعمت گاز طبیعی ، بار دیگر نمونه ای باشکوه از توانمندی ها ، تجلی اراده استوار و گران سنگ خدمتگزاران این مرز و بوم در شرکت ملی گاز ایران را به نمایش گذاشت ، که اینها تنها بخشی از تلاش خالصانه و متعهدانه خانواده سرافراز گاز مازندران می باشد که همواره نقش فعال و مهّم خود را در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی ایفاء کرده اند و در پیچیده ترین و حساس ترین شرایط ، بی هیچ سستی و درنگ مناسب ترین سیاست ها، برنامه ها و روش های اجرایی را برای ارائه خدمات شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به انجام رسانده اند.

اینجانب فرا رسیدن بهار طبیعت و عید نوروز را به همه شما عزیزان و خانواده محترمتان تهنیت عرض نموده، از خدای بزرگ ، سالی همراه با سرافرازی و بهروزی برایتان آرزو نموده و از خانواده های محترمتان که ما را در پیشرفت امور صنعت گاز همراهی نموده اند، سپاسگزاری می نمایم.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما