يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   00:26:30
12:021397/9/3 شنبه
فرهنگ بسیج به معنای تجلی روحیه خدمت و ایثار در جامعه است

مدیرعامل شرکت گاز مازندران :

فرهنگ بسیج به معنای تجلی روحیه خدمت و ایثار در جامعه است

 

مدیرعامل شرکت گاز مازندران، بسیج را تجلی اوج خدمت و ایثار به مردم در جامعه دانست و گفت : بسیجی ولایتمدار محض است و در عرصه خدمت به نظام، صیانت و حفاظت از اهداف و آرمان‌ های انقلاب پیشقراول بوده و خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز مازندران،"جعفر احمدپور" در همایش آمادگی زمستانی بسیجیان گاز استان در ساری با تبریک هفته وحدت و بسیج اظهار داشت: پیامبر اکرم (ص) الگو و اسوه حسنه برای همه بشریت و همه دوران است.

وی با بیان اینکه داشتن فرهنگ بسیجی یک افتخار است و در جامعه نمونه هایی از تجلی این فرهنگ را شاهدیم افزود: مشارکت بسیج در رفع محرومیت زدایی خصوصا در روستاها، حضور بسیج در کمک به حادثه دیدگان و دیگر صحنه ها از جمله این موارد است.

احمدپور تصریح کرد: بسیجیان در دوران جنگ تحمیلی برای حفظ امنیت کشور نقش آفرینی کردند و امروز نیز در عرصه‌های سازندگی فعالیت دارند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران، ادامه داد: امروز بسیج بیشترین تاثیر و نقش را در تعالی فرهنگ دینی و اخلاقی و دوری جامعه از ناهنجاری های اخلاقی و دینی دارد.

وی توسعه تفکر و فرهنگ بسیجی در بدنه سازمان را ضروری دانست و گفت: همه افرادی که دل در گروی ارزش ها و آرمان های انقلابی دارند و با روحیه بسیجی در صحنه دفاع از انقلاب و نظام اسلامی حاضر می شوند،‌ بسیجی هستند چرا که بسیج متعلق به آحاد ملت است.

مدیر عامل شرکت گاز استان مازندران توجه کارکنان را بر شناخت عمیق تر نسبت به تفکر بسیجی جلب کرده و با بیان اینکه ادعای بسیجی داشتن با عمل بسیجی وار بسیار متفاوت است؛ اظهار داشت: هرگاه مراجعین محترم با لبخند رضایت از این مجموعه خارج شوند و از عملکرد ما راضی باشند، می توانیم ادعا کنیم که بسیجی وار عمل کرده ایم.

وی با بیان اینکه وقتی مردم به یاد بسیج می افتند، به عنوان کاری مقدس به آن نگاه می کنند، بر عزم جزم برای انجام کار ملی تاکید کرد و ابراز داشت: باید تمام تلاش خود را در ارائه خدمتی مناسب ملت و مردم غیور این مرز و بوم ارائه کنیم.

در ادامه "سید حمزه عمادی" فرمانده بسیج شرکت گاز استان نیز در این همایش 300 نفره بسیجیان گفت: آسایش و آرامش امروز ما مدیون خون شهدای گرانقدر و ایثار رزمندگان اسلام است که این فداکاری ها باید گرامی داشته شود.

وی محور همایش را تجدید میثاق با شهدای گرانقدر و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: انشاء ا... با برگزاری این گونه همایش ها و بهره گیری از توصیه های مسئولین با تمام قوا در خدمت مردم شریف استان بوده و در راستای شعار بسیج گاز مازندران، باید خدمات رسانی بی منت به این عزیزان داشته باشیم.

عمادی با تصریح این مطلب که تفکر بسیج در شرکت گاز مازندران نهادینه شده است، به اشتغال 306 ایثارگر در شرکت گاز مازندران اشاره کرد و افزود: بسیج در میادین مختلف به بهترین شکل ممکن حضور داشته و نیاز است بسیجیان با حضور در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و ارتقاء سطح علمی خود، مدیران لایقی برای خدمات رسانی به مردم عزیز باشند.

گفتنی است سخنرانی فرمانده حوزه شهید باهنر بسیج ادارات کل و همچنین رئیس HSE شرکت گاز مازندران نیز از دیگر بخش های این همایش بود.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما