چهارشنبه 7 فروردين 1398   00:32:25
08:351397/10/23 يكشنبه
مدیرعامل گاز مازندران از زحمات پرستاران بهداشت و درمان صنعت نفت شمال کشور تقدیر کرد

همزمان با ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار؛

مدیرعامل گاز مازندران از زحمات پرستاران بهداشت و درمان صنعت نفت شمال کشور تقدیر کرد

 

همزمان با ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران با حضور در بهداشت و درمان صنعت نفت شمال کشور، از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه پرستاران قدردانی و سالروز ولادت حضرت زینب(س) را که به نام روز پرستار نام‌گذاری شده است، را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز مازندران، "جعفر احمدپور" مدیرعامل شرکت گاز استان در این دیدار با تقدیر از زحمات پرستاران بهداشت و درمان صنعت نفت شمال کشور، افزود: شرمنده زحمات پرستاران هستم و باور دارم خدمات مطلوب امروز همکاران ما به مردم، حاصل تلاش پرستاران بهداشت و درمان صنعت نفت شمال کشور است.

وی با اشاره به اینکه پرستاران دارای وجدان‌های بیدار و پاک هستند که در نهایت صداقت و ایثار برای سلامت انسان‌ها تلاش خستگی‌ناپذیر دارند، ادامه داد: حرفه پرستاری در واقع یکی از راه‌های قرب به حضرت باری‌تعالی و رسیدن به کمال انسانی است، بنابراین هر پرستاری که به حرفه خود چنین نگرشی داشته باشد، قطعاً می‌تواند نشاط و علاقه‌ی ویژه‌ای در سایر افراد هم ایجاد کند.

احمدپور گفت: پرستاران با مراقبت از بیماران در بستری ضمن کسب رضایت و خرسندی آنان، خشنودی خداوند را برای خود نیز رقم می‌زنند.

مدیر عامل گاز مازندران تأکید کرد: مواظبت از بیمار و رسیدگی به آن جزو سفارش‌های همه پیشوایان دینی ماست به همین دلیل، مراقبت از بیمار تا رسیدن به شفای کامل امری بایسته است که خوشبختانه پرستاران بهداشت و درمان صنعت نفت شمال کشور به آن  توجه ویژه دارند.

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال کشور نیز در این جلسه گفت: سعی کردیم بر اساس توانائی و مقدورات آنچه در شان صنعت نفت شمال کشور باشد را به کارکنان این صنعت ارائه کنیم.

دکتر "بهزاد نوریان" با بیان این مطلب که «بار سنگین خدمات بهداشت و درمان بر عهده پرستاران است»، ادامه داد: ان شاء ا... اجر اخروی نصیب آنها شود و سالم و تندرست باشند.

وی از حضور مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران و مدیر انتقال گاز منطقه 9کشور، در بهداشت و درمان صنعت نفت شمال کشور تقدیر کرد و گفت: این حضور، نشانه توجه مدیران صنعت نفت به حوزه درمان است و قطعاً تعامل مثبت با بهداشت و درمان در ارائه خدمات مطلوب تر به خانواده صنعت نفت شمال کشور بسیار موثر خواهد بود.

گفتنی است در خاتمه این مراسم با اهداء لوح تقدیر و شاخه گل، از زحمات پرستاران بهداشت و درمان صنعت نفت شمال کشور تقدیر به عمل آمد.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما