چهارشنبه 7 فروردين 1398   00:34:53
12:001397/1/14 سه‌شنبه
اختصاص 300 میلیارد تومان بودجه برای اجرای پروژه های گازرسانی استان در سال گذشته

:مدیرعامل شرکت گاز مازندران در دیدار نوروزی با کارکنان گفت

اختصاص 300 میلیارد تومان بودجه برای اجرای پروژه های گازرسانی استان در سال گذشته

 

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران در دیدار نوروزی با کارکنان ابراز امیدواری کرد که کارکنان و مدیران این شرکت در پیشبرد اهداف سازمانی با همت و تلاش مضاعف انجام وظیفه کنند ، گفت: در سال گذشته  300 میلیارد تومان بودجه برای اجرای پروژه های عمومی عمرانی گازرسانی استان اختصاص یافته است .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " جعفر احمدپور " مدیرعامل شرکت گاز استان صبح امروز (سه شنبه) در دیدار نوروزی با کارکنان این شرکت ضمن تبریک سال نو به همکاران خود، سال نود و هفت را سال پربرکتی به یمن ماه مبارک رجب و میلاد مولی متقیان حضرت علی (ع) خواند و ابراز امیدواری کرد کارکنان و مدیران شرکت گاز مازندران همچون سال 1396 در پیشبرد اهداف سازمان با همت و تلاش مضاعف انجام وظیفه کنند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران ، امید، آرامش و نشاط مردم را از جمله اهداف شرکت گاز در توسعه گازرسانی به مناطق محروم خواند و افزود: امیدوارم با همت و تلاش کارکنان در سال جدید نیز برگ زرین دیگری بر کتاب پر افتخار صنعت گاز در استان افزوده و شرکت گاز استان مازندران به جایگاه های والاتر و بهتری نایل شود.

احمدپور اضافه کرد: در سال گذشته پروژه های اجرایی گازرسانی پیشرفت بسیار خوبی داشت و در این راستا 70 هزار مشترک جدید به مشترکین گاز مازندران افزوده شدند.

وی به کار گروهی و جمعی در سازمان اشاره کرد و گفت: همه باید نسبت به سازمان احساس مسئولیت کرده و خدمات دهی بدون منت به مشترکین گاز طبیعی را در اولویت ویژه قرار دهند.

احمدپور تصریح داشت: حمایت از کالای ایرانی  محور اصلی تحقق  اقتصاد مقاومتی است و فعالین حوزه کشاورزی نقش مهمی در تحقق این شعار دارند.

وی با اشاره به نام‌گذاری امسال با عنوان سال حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری، گفت: این نام‌گذاری‌ها که هر ساله با توجه به اساسی‌ترین نیازهای جامعه صورت می‌گیرد ، در حقیقت نقشه راهی برای رسیدن بیش از پیش کشور به رونق اقتصادی و خودکفایی کامل است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران ، اضافه کرد: ملت ایران برای رسیدن به این نقطه از رشد و شکوفایی هزینه های زیادی داده و حراست از انقلاب با توجه به هجمه‌های گسترده دشمنان علیه این نظام ارزشی، نیاز به تلاش آحاد مردم و مسوولان دارد.

وی با بیان اینکه مصداق بارز عمل کردن به شعار سال ، توجه به تولید داخلی است، اذعان داشت: حمایت از کالای ایرانی محور اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی است و تولیدکنندگان داخلی نقش مهمی در تحقق این شعار دارد.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما