چهارشنبه 7 فروردين 1398   00:31:27
14:381397/1/14 سه‌شنبه
بیش از 225 بسیجی گاز مازندران از مناطق عملیاتی جنوب بازدید کردند

فرمانده بسیج شرکت گاز مازندران عنوان کرد ؛

بیش از 225 بسیجی گاز مازندران از مناطق عملیاتی جنوب بازدید کردند

 

فرمانده بسیج شرکت گاز مازندران عنوان کرد : بیش از 225 نفر از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهید حسینی شرکت گاز مازندران وارد سرزمین های نور شده و با اسطوره های شهادت و ایثار تجدید پیمان نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز مازندران، "سید حمزه عمادی" با اعلام این خبر،هدف از این اردوها را آشنا شدن نسل جوان با فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: کاروان های راهیان نور به لحاظ ایجاد بستر فرهنگی و معنوی یک سفر تحول گرایانه در جوانان است.

فرمانده بسیج شرکت گاز مازندران با تاکید بر لزوم انتقال فرهنگ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به نسل جدید ، گفت:‌ کاروان های راهیان نور پل ارتباطی بین نسل انقلاب و دفاع مقدس و نسل امروز است تا فرهنگ و تفکر و آن اندیشه ناب را به نسل حاضر منتقل کند.

وی کاروان های راهیان نور را کاری فرهنگی و بازتاب حماسه دفاع مقدس دانست و افزود: راهیان نور درهای بصیرت دینی را به روی زائران گشوده و آنان را با ایثار ، معرفت ، و از خودگذشتگی آشنا می کند.

عمادی با بیان اینکه کارکنان گاز مازندران و خانواده های آنها از 21 اسفند سال گذشته تا 12 فروردین سال جاری از مناطق شوش، طلائیه،فکه، دهلاویه،چزابه، هویزه،شلمچه،اروند کنار و خرمشهر ، مسجد مقدس جمکران و حرم حضرت امام(ره) بازدید نمودند،گفت: سفر به سرزمین های نور تجدید میثاق با شهدای ارزشمند 8 سال دفاع مقدس و ترویج روحیه شهادت طلبی، ایثار و استقامت در برابر تهاجم فرهنگی دشمن می باشد.

وی خاطر نشان کرد: چنین سفرهایی نه تنها باورهای دینی و مذهبی خانواده ها را تقویت می کنند بلکه درس ولایت مداری و دشمن ستیزی را نیز به آنها می آموزد.

گفتنی است برگزاری مراسم زیارت عاشورا و مداحی،برگزاری مسابقات فرهنگی،احکام و تقدیر از نفرات برتر ، همچنین تجدید بیعت و وداع با شهدای دفاع مقدس از جمله برنامه های انجام گرفته در این اعزام به شمار می رود.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما