چهارشنبه 7 فروردين 1398   00:30:49
13:411397/10/8 شنبه
اجرای 20000 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز طبیعی در استان مازندران

مدیر عامل شرکت گاز استان مازندران خبر داد ؛

اجرای 20000 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز طبیعی در استان مازندران

 

مدیر عامل شرکت گاز استان مازندران گفت: تاکنون 20 هزار و 179 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در سطح استان اجرا شده که از این میزان 611 کیلومتر طی ۹ ماهه سال جاری محقق شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " جعفر احمدپور " اظهار داشت : تاکنون حدود 1194 کیلومتر خطوط انتقال گاز و 20 هزار و 179 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در سطح استان اجرا شده است.

وی با بیان اینکه در سال جاری، اجرای طرح‌های گازرسانی در سطح استان با سرعت زیادی در حال انجام است، افزود: از این میزان، 6 هزار و 430 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع شهری و 13 هزار و 740 کیلومتر شبکه روستایی است .

احمدپور تصریح داشت: تاکنون 55 شهر و 2004 روستا در این استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته است.

مدیر عامل شرکت گاز استان مازندران افزود: با تلاش و برنامه ریزی های صورت گرفته در امر توسعه گازرسانی ، میزان برخورداری خانوارهای شهری و روستایی از نعمت گاز طبیعی در حال افزایش بوده، ضمن اینکه گازرسانی در سه شهر کوهستانی و 450 روستای استان در حال اجرا است.

وی گفت: در کنار توسعه کمی شبکه گازرسانی در استان، افزایش کیفیت خدمت رسانی و رضایتمندی مشترکان نیز در دستور کار این شرکت قرار دارد .

احمدپور افزود: در این راستا اقدامات خوبی از جمله راه اندازی قرائت کنتور آنلاین ، سامانه پیامکی، نرم افزار اندروید و استقرار میز خدمت مراجعان انجام گرفته است.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما