يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   00:19:16
13:221397/8/7 دوشنبه
جلسه هم اندیشی آمادگی زمستانی شرکت گاز مازندران و منطقه 9 عملیات انتقال گاز

جلسه هم اندیشی آمادگی زمستانی شرکت گاز مازندران و منطقه 9 عملیات انتقال گاز

 

جلسه هم اندیشی آمادگی زمستانی به میزبانی شرکت گاز مازندران و با حضور مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز و هیات همراه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، در این مراسم " جعفر احمدپور " گفت: ضمن شناسایی نقاط حساس و بحران زا با رفع موارد احتمالی راه های مقابله با بحران های احتمالی را با رعایت دستور العمل های HSE مورد بررسی قرار دهند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با بیان اهمیت تأمین سوخت جایگزین از سوی سازمان های خدمات رسان، صنایع پر مصرف و خدمات عمومی، اضافه کرد: همه سازمان های خدمات رسان و صنایع پر مصرف و خدمات عمومی از قبیل نانوایی ها، بیمارستان ها باید به سوخت دوم مجهز شوند و ادارات گاز استان هماهنگی های لازم را انجام و اطلاع رسانی کنند.

وی همچنین مدیریت مصرف گاز از سوی مشترکین را خواستار شد و افزود: مدیریت مصرف گاز یکی از مهم ترین موضوعاتی است که در صورت رعایت آن از سوی مشترکین، علاوه بر صرفه اقتصادی برای مشترکین از بروز مشکلات در پیک مصرف جلوگیری می کند.

احمدپور با تاکید بر ارائه خدمت صادقانه گفت: با فرا رسیدن فصل سرما بازدید و بررسی تاسیسات، ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز و خطوط شبکه و شیرهای گاز از جمله اولویت‌های کاری واحد‌های بهره‌برداری این شرکت می‌باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران بر حفظ آمادگی کارکنان شرکت گاز استان بر مقابله با زمستان امسال اشاره و بیان کرد: با تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته و با استفاده از همه توان و ظرفیت شرکت برای تامین گاز پایدار و مستمر و ایمن برای مشترکین استفاده خواهیم کرد.

احمدپور همچنین مدیریت مصرف گاز از سوی مشترکین را خواستار شد و افزود: مدیریت مصرف گاز یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که در صورت رعایت آن ازسوی مشترکین، علاوه بر صرفه اقتصادی برای آنان از بروز مشکلات در پیک مصرف جلوگیری می‌کند.

وی تصریح داشت: اطلاع‌رسانی دقیق، آگاهانه و شفاف، مردم را برای مقابله با سرما و رعایت الگوی صحیح مصرف یاری خواهد داد و قطعاً این مساله را در دستور کار خود خواهیم داد.

احمدپور نقش واحدهای امدادی را در فصول سرد سال پر اهمیت دانست و یادآور شد: واحدهای امداد می بایست در تمامی ساعات شبانه روز آمادگی کامل خود را حفظ کرده تا در صورت بروز هرگونه مشکل یا حادثه در اسرع وقت نسبت به حل مشکل اقدام نمایند و در کنار آنها نمایندگان واحد HSE به منظور اطمینان از آمادگی شرکت، به صورت مستمر از تأسیسات گاز، خودروهای امداد و سایر موارد مرتبط بازدید به عمل آورده و علاوه بر شناسایی نقاط پر ریسک و راه های مقابله با بحران های احتمالی، دستور العمل های مرتبط با موضوع را مورد بازبینی قرار دهند.

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران با تأکید بر تجهیز اتاق بحران، لزوم استفاده از سیستم های جدید و تکنولوژی روز در تمامی سطح سازمان به ویژه در بخش بهره برداری به منظور خدمت رسانی هر چه بهتر و سریعتر به مشترکین عزیز، خواستار بررسی کارشناسان مربوطه در شناسایی و راه اندازی سیستم های مذکور شد.

در پایان "رسول داودی نژاد" مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز نیز نظرات و پیشنهادات و اقدامات این منطقه را در جهت پایداری جریان گاز مطرح نمود.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما