دوشنبه 6 خرداد 1398   01:39:37
10:361397/1/18 شنبه
اجرای طرح قرائت و صدور آنی قبوض مشترکین در شرکت گاز مازندران

در راستای افزایش رضایتمندی و سطح کیفی خدمات ؛

اجرای طرح قرائت و صدور آنی قبوض مشترکین در شرکت گاز مازندران

 

در راستای افزایش رضایتمندی و بهبود سطح کیفی خدمات ،سامانه قرائت و چاپ آنی قبوض گاز مشترکین در شرکت گاز استان مازندران به اجرا در آمد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " جعفر احمدپور "مدیرعامل شرکت گاز استان با اعلام خبرفوق گفت : در راستای گسترش دولت الکترونیک ، افزایش رضایت مندی مشترکین و استفاده از فنآوری های نو و کاهش هزینه ها و  صدور صورتحساب در کمترین زمان ممکن طرح قرائت و چاپ آنی صورتحساب قبوض گاز مشترکین در شرکت گاز استان مازندران به اجرا در آمد.

وی درخصوص جزئیات این طرح افزود : در این سامانه کنتورخوان بعد از ثبت قرائت کنتور اطلاعات را در نرم افزار موجود در تلفن همراه یا تبلت ثبت و با ارسال داده با اینترنت پرسرعت به سرور اصلی و پردازش اطلاعات صورتحساب گاز در چاپگر همراه کنتور خوان چاپ و همان لحظه تحویل مشترک می گردد.

احمدپور با اشاره به مزایای این طرح اظهار داشت : قرائت سریع و دقیق کنتور و تحویل صورتحساب، اطمینان از تحویل قبوض به مشترکین در همان لحظه، از بین رفتن زمان قرائت و تحویل قبوض، کنترل و نظارت بر عملیات کنتور خوانی با استفاده از GPS سامانه،کاهش خطاهای انسانی قرائت، افزایش مهلت زمان کافی برای مشترکین جهت پرداخت گاز بهاء و اطمینان از عدم توزیع دیرهنگام قبوض از جمله مزایای این طرح می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران تصریح نمود : این طرح به صورت پایلوت در شهرستان نوشهر و چالوس به اجرا در آمده و با برنامه ریزی های
بعمل آمده به تدریج تمام شهرهای استان زیر پوشش این سامانه قرار خواهند گرفت.
عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما