چهارشنبه 27 تير 1397   02:06:20
15:521397/2/10 دوشنبه
نشست مشترک معاون دادگستری مازندران و مدیرعامل شرکت گاز مازندران

نشست مشترک معاون دادگستری مازندران و مدیرعامل شرکت گاز مازندران

 

در راستای شناسایی و ارایه راهکارهای تخصصی و پژوهشی در حوزه قوانین و فرآیندهای اجرایی شرکت گاز ، نشست مشترک معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان مازندران و مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " جعفر احمدپور " مدیرعامل شرکت گاز استان در این نشست با بیان اینکه تعداد مشترکان گاز طبیعی در استان به مرز یک میلیون و 315 هزار مشترک نزدیک شده است، عنوان کرد: عملیات گازرسانی به 474 روستا و 5 شهر این استان با جدیت تمام در حال اجراست.

وی با اشاره به اینکه ، تعداد روستاهای گازدار این استان به هزار و 961 روستا افزایش یافته است ، یادآور شد: در حال حاضر 99 درصد خانوارهای شهری و 91 درصد خانوارهای روستایی استان مازندران تحت پوشش گازرسانی هستند.

احمدپور تصریح داشت :مسایل کلان قضایی مطرح در حوزه شرکت گاز از جمله در بخش مشترکین و وصول مطالبات ، دستکاری و تخریب تجهیزات شرکت گاز، سرقت گاز و قوانین موجود مصرف گاز و مشکلات پیش روی پروژه های اجرایی نکاتی هستند که امیدواریم با همکاری دادگستری استان به راه حل درستی دست یابیم .

در ادامه "سید مرتضی موسوی" معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان مازندران ضمن تاکید بر همکاری در راستای کاهش جرایم اجتماعی و موارد بیان شده ، گفت : هسته تخصصی پژوهشی ستاد سجام استان ، آمادگی دادگستری کل را جهت برگزاری نشست های فنی به منظور بررسی موضوعات تخصصی در حوزه گاز و اتخاذ راهکارهای عملی و اجرایی جهت رفع مشکلات مطرح شده را اعلام داشتند.

وی با اشاره به ماموریت های معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در راستای شناسایی بسترها و زمینه های وقوع جرم و بررسی و برنامه ریزی اقدامات اجرایی به منظور حذف این زمینه ها، اظهار داشت: برخی موضوعات پرونده های قضایی مطرح شده در شعب دادگستری های استان مازندران در حوزه گاز ، به ضرورت تعریف و اجرای اقدامات مشترک و منتج از نشست های تخصصی طرفین از جمله برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه پیمانکاران، نیروهای کنتورخوان و وصول مطالبات، برگزاری همایش های مشترک در شهرستانهای استان به منظور بهبود تعامل با ذینفعان و تبیین قوانین و مقررات مصرف گاز طبیعی، برگزاری کارگاه های تخصصی جهت آموزش نکات فنی مطرح در حوزه گاز به قضات منتخب در شهرستان های استان جهت بررسی پرونده های مطرح در این بخش در شعب ویژه در شهرستان ها و سایر اقدامات مشابه، تاکید نمود.

در پایان مقرر شد ضمن تدوین تفاهم نامه همکاری های مشترک تخصصی و علمی-پژوهشی، نشست های فنی در سطوح مدیران و کارشناسان برنامه ریزی و برگزار شود .

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما