برگزاری مراسم سوگواری ایام فاطمیه (س) در شرکت گاز مازندران 

برگزاری مراسم سوگواری ایام فاطمیه (س) در شرکت گاز مازندران

 

مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در شرکت گاز مازندران برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، "حجت الاسلام حیدری" نماینده ولی فقیه در دانشگاه علم و صنعت بهشهر در این مراسم در جمع کارکنان شرکت گاز استان با اشاره به مقام والای دخت پیامبر اکرم(ص)، اظهار داشت: سرتاسر زندگی کوتاه اما پرافتخار حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، درس زندگی، آزادگی، فداکاری و عبودیت است.

وی افزود: زندگانی حضرت فاطمه زهرا(س) و خصایص اخلاقی بلندمرتبه ایشان در جامعه امروز برای همه ما باید یک الگو و اسوه باشد و ایشان با وجود مدت کوتاه زندگانی خویش، الگوی کاملی از اخلاق و معنویت را برجای گذاشتند.

حجت الاسلام حیدری بیان کرد: حضرت فاطمه دختری نمونه برای نبی مکرم اسلام(ص) و همسری نمونه برای امیرالمومنین(ع) بود که همواره در مسیر یاری دین خدا گام برداشت و در این راه فداکاری های بسیاری انجام داد و ستم های زیادی را تحمل کرد.

وی تصریح کرد: مسلمانان امروز مدیون فداکاری های بانوانی همچون حضرت فاطمه زهرا(س) و زینب کبری(س) هستند که همواره اسلام را یاری کردند و در این راه رشادت های بسیاری نشان دادند.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه علم و صنعت بهشهر خاطرنشان ساخت: فاطمه زهرا(س) نسلی جاودانه از خود برجای گذاشت که پیغام بر معنویت و عبودیت شدند و سیره اخلاقی این بانوی بزرگ اسلام باید یک الگو در جامعه و به ویژه الگویی برای تربیت فرزندان باشد.

وی با اشاره به ضرورت ولایتمداری در جامعه افزود: ولایتمداری و پیروی از ولایت، از جمله اصلی ترین شاخصه های مومن است و همه ما باید این مهم را مورد توجه قرار دهیم.

گفتنی است کارکنان شرکت گاز مازندران در این محفل روحانی با قرائت دعای با فضیلت زیارت عاشورا ، یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

 
1396/11/16 دوشنبه
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 

اخبار گاز مازندران