پیام تسلیت مدیرعامل شرکت گاز مازندران به مناسبت درگذشت آیت اله هاشمی رفسنجانی 

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت گاز مازندران به مناسبت درگذشت آیت اله هاشمی رفسنجانی

 

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در پیامی، رحلت آیت اله هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و از یاران صدیق امام و رهبری را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " محمد اسماعیل ابراهیم زاده " این ضایعه را به رهبر معظم انقلاب اسلامی ، مردم فهیم ایران اسلامی و بیت شریف ایشان تسلیت گفت .

در این پیام آمده است:

ضایعه درگذشت  یار دیرین امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مدظله العالی که تکیه گاه کم نظیری برای انقلاب اسلامی بودند، موجب تاثر و تالم شدید ملت بزرگ ایران اسلامی است.

این یار وفادار انقلاب و مردم، همواره و همیشه و در تمامی دوران های پر فراز و نشیب زندگی پر ثمرش و در مسئولیت های حساس و خطیر خود در هدایت مسیر توسعه و پیشرفت ایران و تعمیق انقلاب، تلاشی وافر داشتند و همواره با نگاهی ژرف و تیزبین که یکی از ویژگی های خاص آن فقید سعید بود، علاوه بر توجه و دقت نظر در تمامی عرصه های مختلف کشور نقشی به سزا و موثر برای عبور کشور از تنگناهای صعب العبور در مقاطع خاص ایفا نمودند. تاریخ معاصر ایران و جهان نقش و خاطره آیت اله هاشمی رفسنجانی را همواره به یاد خواهد داشت و بی شک مردم بزرگوار و فهیم ایران نیز قدردان تلاش های صادقانه آن بزرگمرد خواهند بود.

اینجانب و تمامی کارکنان شرکت گاز مازندران این ضایعه عظیم و دردناک را به محضر مقام معظم رهبری که یکی از شاخص ترین یاران دیرین و صدیق خود را از دست دادند و به تمامی ملت شریف ایران و به خصوص همسر و فرزندان برومند ایشان تسلیت عرض نموده و برای روح بلند آن عزیز از دست رفته علّو درجات از درگاه حضرت احدیت خواستارم.

 
1395/10/20 دوشنبه
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 

اخبار گاز مازندران