همزمان با جشن میلاد کوثر ،جشن استمرار تلاش کارکنان شرکت گاز در مازندران  

مدیر عامل شرکت گاز مازندران  از یکی از کارگران  نمونه تلاش و اخلاق و اخلاص در محیط کار  تقدیر به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز مازندران  ، به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن و دریافت جایزه ملی تعالی سازمانی ، تندیس بلورین  در سطح کشور  طی مراسم جشنی  از کارمندان تلاش گر  این شرکت تجلیل شد.

جعفر احمد پور مدیر عامل شرکت گاز مازندران  با تبریک روز زن و مقام مادر، از حضرت فاطمه(س) به عنوان اسوه و الگوی زنان جهان نام برد که دارای همه فضایل و خصایص نیکوست .

وی افزود: با این اوصاف زنان موفق همواره چه در مسئولیت های اجتماعی و چه در وظایف خانگی بایستی حضرت فاطمه زهرا(س) را الگوی خویش قرار دهند .

مدیر عامل گاز مازندران ، با اشاره به موفقیت های متعدد کسب شده توسط این شرکت در ارزیابی های مختلفتعالی سازمانی و کسب تندیس و جایزه ملی تعالی سازمانی گفت: این موفقیت ها در سایه تلاش و همت مضاعف تک تک همکاران این شرکت به دست آمده است و امیدواریم با همت و تلاشی مضاعف، شیرینی و حلاوت این موفقیت را در عرصه مدیریت صحیح  کارآمد خدمت رسانی مستمر برای مردم عزیزما باشد.

 وی در ادامه افزود: کسب مستمر این موفقیت ها مسئولیت تلاشگران گاز استان را در خدمت رسانی مضاعف به هم استانی های عزیز ما دوچندان می کند 

احمد پور آنگاه  با اشاره به اینکه یک جامعه با فرهنگ و فرهیخته مرهون تلاش و حضور انسان های فرهیخته است، گفت: امروز بنا دارم از شخصیتی در این مجموعه نام ببرم و تجلیل نمایم که الگوی تمام نمای کار و تلاش است . که با اخلاص تمام و بی ریا در طی سالیان متمادی در شرکت گاز استان مشغول انجام وظیفه است و خالصانه به وظایف خویش مشغول است . این شخصیت ارزشمند کسی نیست جز آقای سیاوش شفیع زاد ، کارگری که با خلوص نیت و برای رضای حق تعالی کاملاً به وظائف خود آشنا و بدون هیچ گونه چشمداشتی بنحو احسن به کار خود در سازمان میپردازد.  

گفتنی است که آقای سیاوش شفیع زاد متولد 1349 از سال 1383 بعنوان کارگر خدماتی جذب شرکت گاز استان گردید.

 
1396/12/22 سه‌شنبه
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 

اخبار گاز مازندران