توسعه و گسترش شبکه گازرسانی گام بلند همدلی بسوی تقویت همه جانبه روستاها است 

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در بازدید از پروژه گازرسانی به هزارجریب :

توسعه و گسترش شبکه گازرسانی گام بلند همدلی بسوی تقویت همه جانبه روستاها است

 

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در بازدید از پروژه گازرسانی به 152 روستای منطقه هزارجریب گفت : توسعه و گسترش شبکه گازرسانی گام بلند همدلی بسوی تقویت همه جانبه روستاهای استان است .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ؛ " محمد اسماعیل ابراهیم زاده " در خصوص پروژه مذکور اظهار کرد: این پروژه از پیشرفت اجرایی خوبی برخوردار است که با بهره برداری از این پروژه در پایان سال 97، 152 روستای منطقه هزارجریب از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد .

وی با اشاره به فعالیت پیمانکاران به طور همزمان در پروژه گازرسانی و همدلی و همزبانی که در راستای توسعه گازرسانی به این مناطق وجود دارد، افزود: تمام تلاش شرکت گاز این است مردم از این نعمت الهی برخوردار شوند و زحمات مسئولان به ثمر برسد.

ابراهیم زاده با بیان اینکه  مردم قدردان این زحمات هستند و می‌دانند که جمهوری اسلامی چه خدمات ارزشمندی به آنها ارائه کرده، اظهار داشت: با توجه به اینکه تامین سوخت مایع به این مناطق صعب العبور هرساله به سختی و با مشقات فراوان انجام می‌گیرد، شرکت گاز مازندران برای هموار شدن زندگی و رفاه حال مردم، با هزینه ای بالغ بر 110 میلیارد تومان اقدام به اجرای گازرسانی کرده است.

وی اظهار داشت: روستاهای منطقه هزارجریب یکی از مناطق محروم و سردسیر استان است که گازرسانی به آن اهمیت بسزایی دارد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در ادامه به وضعیت گازرسانی در این استان پرداخت و تسریع کرد: هم اکنون 99 درصد جمعیت شهری و 89 درصد جمعیت روستایی استان مازندران در قالب 50 شهر و 1778 روستا از گاز طبیعی بهره مند هستند و گازرسانی به 7 شهر و 272 روستای دیگر نیز در دست اجرا  قرار دارد.

وی گازرسانی به 272 روستای استان، اجرای بیش از 870 کیلومتر شبکه گذاری، نصب 13 هزار و 800 مورد انشعاب گاز و پذیرش 45 هزار مشترک جدید را از مهم ترین اقدامات شرکت گاز استان مازندران در 9 ماهه نخست سال جاری عنوان کرد .

 
1395/10/18 شنبه
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 

اخبار گاز مازندران