برگزاری دوره آموزشی امداد و نجات ویژه کارکنان شرکت گاز مازندران 

برگزاری دوره آموزشی امداد و نجات ویژه کارکنان شرکت گاز مازندران

 

دوره آموزشی امداد و نجات و کمک های اولیه ویژه کارکنان شرکت گاز مازندران با حضور کارشناسان جمعیت هلال احمر استان در ساری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " تیمور دفتری " رئیس HSE و پدافندغیرعامل شرکت گاز استان با اعلام خبر فوق ، تصریح داشت : در این دوره آموزشی که با شرکت بیش از 50 نفر از کارکنان برگزار و نحوه امداد و نجات و نیز نحوه ارائه کمک های اولیه به مصدوم آموزش داده شد.

وی افزود: این دوره آموزشی با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان و با هدف آشنایی کارکنان با نحوه ارائه خدمات در شرایط سخت و همچنین نجات مصدوم صورت پذیرفت.

دفتری عنوان کرد: کارکنان آموزش دیده در سطح ادارات گازرسانی می‌توانند سرمایه عظیمی در مواقع بحران‌ها و حوادث باشند، ضمن اینکه با آموزش‌هایی که دیده‌اند می‌توانند در صورت بروز حادثه یا بحران اقدام به امدادرسانی به شهروندان کنند.

وی اظهار کرد: شرکت گاز استان مازندران طی یک تفاهم نامه همکاری در سال 95 با هلال احمر استان مازندران بین دو مدیریت امضاء شد .

رئیس HSE و پدافندغیرعامل شرکت گاز استان با بیان اینکه برای هر نفر 217 ساعت آموزش را در سطح امداد و نجات تکمیلی انجام شده است ، افزود : با  مجهز کردن به کلیه وسایل و تجهیزات امدادی ،  آمادگی خود را جهت امداد رسانی در هر زمان به صلاح دید مسئولان اعلام نمودند

وی تصریح داشت : با تداوم این امر مهم در امداد رسانی هموطنان و فرایند مسئولیتهای اجتماعی توسط واحد HSE (بهداشت حرفه ای) نسبت به آموزش کلیه نیروها اقدام مناسب صورت گرفته و باز آموزی صورت گیرد .

دفتری افزود :  تاکنون 170 نفر از نیروهای شرکت گاز علاوه بر تعداد 50 نفر امداد گر ، آموزش کمک های اولیه را در سطح استان آموزش دیده و گواهی دریافت نمودند.

رئیس HSE و پدافندغیرعامل شرکت گاز استان در خاتمه علاقه مندی خود را برای همکاری های بیشتر در زمینه های آموزشی پژوهشی و فناوری، با توجه به ظرفیت های جمعیت هلال احمر پس از انعقاد یادداشت تفاهمی به همین منظور اعلام داشت.

 
1396/11/16 دوشنبه
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 

اخبار گاز مازندران