مدیرعامل شرکت گاز مازندران با جمعی از بانوان کارمند دیدار نمودند 

همزمان با دهه فجر ؛

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با جمعی از بانوان کارمند دیدار نمودند

 

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در نشست هم اندیشی با بانوان کارمند ، اظهار کرد: بانوان از صدر اسلام تاکنون وظیفه خود را در عرصه‌های مختلف به منصه ظهور رسانده‌اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " جعفر احمدپور " ضمن گرامیداشت ایام ا... دهه فجر ، تصریح داشت : بانوان در بطن ظلم و جور و طاغوت در دوران انبیای الهی تلاش می‌کردند که می‌توان به حضرت آسیه (س) همسر فرعون اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: با مشاهده در تاریخ بشریت، ادیان مختلف و تاریخ اسلام و به ویژه تشیع، بانوان در زمینه‌های مختلف نقش بسزایی داشته‌اند.

احمدپور عنوان نمود : حضرت زهرا (س) الگوی غنی آحاد جامعه به ویژه بانوان است که باید به این بانوی بزرگوار تأسی کنند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با توجه به اهمیت و جایگاه زن در حوزه ترویج فرهنگ متعالی و سازنده اسلام در خانواده و جامعه گفت: ترویج آموزه‌های دینی و هنجارهای اجتماعی و توسعه فرهنگ عفاف و حجاب و ترغیب افراد به ورزش و تندرستی یکی از اهداف شرکت گاز در حوزه بانوان می باشد.

وی با توجه مشکلات جامعه و دغدغه‌های مردم افزود: با توجه به هجمه‌ها، فشارها و تحریم‌های دشمنان علیه ملت ایران، جامعه در شرایط بسیار سختی قرار گرفته است که این شرایط سبب بروز آسیب‌های فراوانی به ارکان خانواده و جامعه شده است. لذا باید با درایت و تدبیر در مقابله با جنگ نرم دشمنان کوشا باشیم و بدانیم که خدمت به جمهوری اسلامی ایران عبادت است.

احمدپور با تأکید بر اینکه ما نباید فریفته واژگان و الفاظ شویم، افزود:  در محیط اسلامی خانواده و فرزند آوری جزو اصول است و جزو بایسته‌هاست.

وی تأکید کرد: به نظر می‌رسد بانوان باید کارهای اداری را به گونه ای مدیریت کنند که به منزل کشیده نشود. خانم‌ها پایان کار اداری را زمان کار اداری قرار دهند، در خانه‌ها جمع‌ها جمع متفرق شده است و آن روابط و درد دل کردن‌ها و بازگو کردن‌ها و تبادل تجربیات از بین رفته است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به اهمیت فضای تفاهم درون خانه افزود: محیط خانه فرع محیط کار قرار نگیرد. در زمان کار، بخشی از انرژی ما از بین رفته است و محیط خانه نباید محیط نسخه دوم کار شود.

مدیر عامل شرکت گاز مازندران در این مراسم ضمن تقدیر از عملکرد سودابه نورپور مشاور پیشین امور بانوان ، معصومه فدایی را به عنوان مشاور جدید امور بانوان این شرکت معرفی کرد.

 
1396/11/14 شنبه
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 

اخبار گاز مازندران