تندیس بلورین در جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران به مدیرعامل شرکت گاز مازندران تقدیم شد 

با حضور معاون وزیر نفت و برای سومین بار در سال 96 ؛

تندیس بلورین در جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران به مدیرعامل شرکت گاز مازندران تقدیم شد

 

با حضور معاون وزیر نفت و برای سومین بار در سال 96 ، تندیس بلورین در نخستین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران به " جعفر احمدپور "مدیرعامل شرکت گاز مازندران تقدیم شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، "حمید رضا عراقی"، معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در مراسم نخستین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر وزارت نفت که با حضور مدیران ارشد ستادی، شرکت های تابعه و مناطق عملیات انتقال گاز ایران در سالن همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد، اظهار داشت: ایجاد اعتماد، اصلاح فرآیند و توانمند سازی نیروی انسانی از جمله موارد مهمی است که یک سازمان را به برند تبدیل می کند.

وی در ادامه افزود: اکنون و بر اساس کتاب های نوین مدیریتی، اتحاد بخشیدن در زمینه حفظ منافع مردم در رسیدن به سرآمدی، حرف نخست را می زند.

معاون وزیر نفت در امور گاز با بیان این که در کار شما منافع بشری وجود دارد ، گفت : اهداف انسانی و پشتیبانی از این اهداف، یکی از دیگر موارد مهمی است که می تواند شما را به سرآمدی برساند.

به گفته مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، در میان تمام نهادهای حاکمیتی، شرکت ملی گاز ایران از نادر شرکت هایی است که در تمامی ابعاد، به تعهدات خود عمل کرده و همین امر باعث می شود که این شرکت به یک برند تبدیل شود.

عراقی در ادامه با بیان این که برند شدن یک هویت، یک ماهیت و یک شخصیت است ، افزود: بر همین اساس ، شرکت ملی گاز ایران با نوآوری و رویکردهای نوینی که در پیش گرفته، تلاش دارد تا در 50 سال دوم در فضاهایی ورود کند که به عنوان یک برند وارد فضاهای بین المللی شود یعنی فرآیندی را به وجود آورند که دیگران آن را الگو قرار دهند.

وی در پایان با اشاره به این که برند شدن کمی بالاتر از قابل اعتماد شدن است ، گفت: اگر فرآیندها ناقص است، باید اصلاح شود، ضمن آنکه فراموش نکنیم توانمند سازی نیروهای انسانی به اعتماد پروری درسازمان کمک می کند.

خاطرنشان می گردد شرکت گاز مازندران در سال 96 موفق به کسب 3 تندیس بلورین در جایزه ملی تعالی سازمانی ، نخستین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت و نخستین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران شد .

 
1396/12/14 دوشنبه
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 

اخبار گاز مازندران