اجرای بیش از 870 کیلومتر شبکه گذاری در استان مازندران 

طی 9 ماه سال جاری محقق گردید؛

اجرای بیش از 870 کیلومتر شبکه گذاری در استان مازندران

 

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران از اجرای بیش از 870 کیلومتر شبکه گذاری و نصب 13 هزار و 800 مورد انشعاب گاز طبیعی در استان طی 9 ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " محمد اسماعیل ابراهیم زاده " مدیرعامل شرکت گاز استان در جلسه تعامل دوسویه با پیمانکاران ،‌ اظهار داشت: در 9 ماه سال جاری، 45 هزار مشترک جدید جذب و 13 هزار و 800 انشعاب گاز نصب شده که بر این اساس تاکنون در استان مازندران ، یک میلیون و 227 هزار مشترک گاز طبیعی جذب و 713 هزار علمک نصب گردیده است.

وی با اشاره به فعالیت پیمانکاران به طور همزمان در پروژه گازرسانی و همدلی و همزبانی که در راستای توسعه گازرسانی در استان وجود دارد، افزود: تمام تلاش شرکت گاز این است مردم از این نعمت الهی برخوردار شوند و زحمات مسئولان به ثمر برسد.

ابراهیم زاده تأکید کرد: با وجود مشکلات مالی که تمام دستگاه‌های اداری و حتی دستگاه‌هایی که فعالیت‌های عمرانی گسترده‌ای دارند با آن مواجه هستند، اما شرکت گاز مازندران توانست در نه ماهه امسال 150 میلیارد تومان به پیمانکاران پروژه‌های گازرسانی پرداخت کند که رقم قابل ملاحظه‌ای می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در ادامه به وضعیت گازرسانی در این استان پرداخت و تسریع کرد: هم اکنون 99 درصد جمعیت شهری و 89 درصد جمعیت روستایی استان مازندران در قالب 50 شهر و 1778 روستا از گاز طبیعی بهره مند هستند و گازرسانی به 7 شهر و 272 روستای دیگر نیز در دست اجرا قرار دارد.

ابراهیم زاده با اشاره به این مطلب که شرکت گاز استان با جدیت پروژه های گازرسانی به روستاها را پیگیری می کند اظهار داشت : همه توانمان را برای تسریع در تکمیل شدن پروژه های عمرانی به کار بسته ایم و امیدواریم سایر پروژه های گازرسانی روستایی را در حداقل زمان ممکن به اتمام برسانیم.

وی ضمن تاکید بر جلوگیری از طولانی شدن زمان اجرای پروژه ها و قراردادها و همچنین ارتباط و تعامل شفاف و مناسب با شرکت افزود: فرهنگ کار باید در جامعه نهادینه شود و همدل و همفکر با یکدیگر برای توسعه استان و کشور فعالیت کنیم .

در ادامه مدیران شرکت های پیمانکاری در جهت بهبود مستمر فعالیت های محوله در پیمان های شرکت ، نقطه نظرات خود را ارائه نمودند و سپس مدیرعامل شرکت گاز مازندران رهنمودهای لازم را بیان داشتند .

لازم به ذکر است 167 پیمانکار در حوزه مهندسی و اجرای طرح ها شرکت گاز مازندران فعالیت می کنند .

 
1395/10/19 يكشنبه
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 

اخبار گاز مازندران