دیدار مدیران گاز مازندران با خانواده معزز شهدا 
همزمان با ایام ا... دهه فجر صورت گرفت ؛
دیدار مدیران گاز مازندران با خانواده معزز شهدا
 
مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و روسای ستادی شرکت گاز استان مازندران همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ، با خانواده معزز شهید حامد فرحی از شهدای گرانقدر گاز استان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز مازندران، "جعفر احمدپور " مدیرعامل شرکت گاز استان در این دیدار، با تبریک ایام ا... دهه مبارک فجر سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: ایام ا... دهه فجر مهمترین روزهای تاریخ کشور است که انقلاب اسلامی در آن نقش گرفته است.
وی با تاکید بر این مطلب که مسئولان باید در راستای خدمت رسانی به بازماندگان شهدا تلاش کنند، تصریح کرد: شهیدان رسالت خودشان را در به ثمر رسیدن و حفظ انقلاب اسلامی با نثار خون خویش به انجام رساندند و همواره رشادتها و ایثارگری های این انسانهای شجاع در یاد و خاطره مردم ایران به یاد خواهد ماند و برماست که راه آنها را ادامه دهیم .
مدیرعامل شرکت گاز مازندران در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، افزود: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.
احمدپور خاطرنشان کرد: همه مردم و مسئولین قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده خوبی برای راه شهیدان گرانقدر باشیم.
در ادامه این مراسم، مدیرعامل ، مدیران و کارکنان گاز مازندران با نثار شاخه گل به مزار شهیدان بار دیگر با آرمانهای والای شهیدان ، امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.
 
1396/11/17 سه‌شنبه
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 

اخبار گاز مازندران