اخبار گاز مازندران

میز خدمت بسیج در روستای دامیر ساری برگزار شد 

با مشارکت شرکت گاز مازندران ؛

میز خدمت بسیج در روستای دامیر ساری برگزار شد

 

همزمان با ماه محرم و به همت سازمان بسیج کارمندان سپاه کربلای مازندران و با مشارکت بسیج شرکت گاز مازندران میز خدمت در راستای خدمات‌رسانی برتر و تکریم ارباب رجوع در روستای دامیر ساری برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " سید حمزه عمادی " فرمانده بسیج شرکت گاز مازندران ، با گرامیداشت ایام سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) در رابطه با اجرایی شدن طرح "میز خدمت"، گفت: این طرح به منظور خدمت‌رسانی به مردم و با هدف به حداقل رساندن مشکلات آن‌ها در مناطق مختلف استان اجرا می‌شود.

وی ضمن حمایت از حقوق مردم به ویژه محرومین، اظهار داشت: خادمان مردم در سازمان ها به دنبال آن هستند تا تمام محرومیت‌ها را بزدایند .

عمادی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص شعار سال گفت: امروز فشار تحریم‌های دشمنان به جایی رسیده که اقتصاد مقاومتی تنها راه مقابله با تحریم‌ها و عناد ورزی دشمنان است،‌ اما باید این تهدیدها و تحریم‌ها را تبدیل به فرصت کنیم.

فرمانده بسیج شرکت گاز مازندران افزود: ماموریت بسیج در جذب، آموزش، سازمان دهی، حفظ انسجام نیروهای مومن و انقلابی و ترغیب به هماهنگی در مجاهدت‌های داوطلبانه در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی به منظور تقویت فرهنگ بسیجی و انقلابی است .

در خاتمه یادآور می شود این برنامه با حضور جانشین سازمان بسیج کارمندان کشور ، مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه کربلا مازندران و دیگر مسئولین ادارات استان و شهرستان اجرایی شد .

 
1396/7/13 پنجشنبه
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید